Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Velsen Lokaal trandelt en zwandelt tijdens campagne

Door Redactie | 3 maart 2022 | Geplaatst in IJmuiden e.o., Santpoort e.o.

Velsen – In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen voeren politieke partijen op verschillende manieren campagne. Velsen Lokaal combineert straatacties met het opruimen van zwerfvuil. In Velsen-Noord noemen ze de combinatie van zwerfvuil opruimen en wandelen trandelen. In IJmuiden noemen ze het zwandelen.

Sinds januari zijn de kandidaten elk weekend in een andere woonkern te vinden. Lijsttrekker Bram Diepstraten: ,,Ik ruim al jaren zwerfvuil op, alleen, maar ook regelmatig in groepen. Dat laatste om deze vrijwilligers in het zonnetje te zetten.” Diepstraten verwijst naar vrijwilligers die in alle kernen van Velsen actief zijn. Meer afvalbakken zijn volgens de lijsttrekker weliswaar gewenst, maar niet de oplossing voor het probleem. Velsen Lokaal ziet de oplossing in een combinatie van maatregelen, zoals gerichter en strenger handhaven. Maar ook: ,, Goede afspraken maken met supermarkten en winkeliers waar de verpakkingen vandaan komen. Zodat we samen verantwoordelijkheid nemen voor het schoonhouden van onze straten en parken. Op een schone plek gooien mensen minder makkelijk afval op straat.’’ 

Velsen Lokaal is de volgende dagen te vinden in Driehuis, IJmuiden en Velserbroek.

5 maart: omgeving Driehuizerkergweg in Driehuis (11.00 – 13.00), omgeving winkelcentrum Zee- en Duinwijk in IJmuiden (13.00 – 15.00). 

12 maart: Verkiezingsmarkt (Gemeentehuis Velsen van 13.00 tot 16.00 uur)

14 en 15 maart: IJmuiden en Velserbroek (tussen 14.00 en 16.00 uur)

Foto: aangeleverd

Andere berichten

Ook als je tussen de wal en het schip valt Voedsel op de Plank→

Bij de redactie aan tafel: Jesslin Padmos→

Algemene ledenvergadering Velsen Lokaal→

Kies Velsen Lokaal. Kies bewust M/V→


Recent nieuws

  • Word DJ deze zomer in Velsen!
  • Dubbele zomertentoonstelling in Zee- en Havenmuseum
  • Zo hou je je huis koel bij een hittegolf
  • Bij de redactie aan tafel : Amber Souwer
  • Keverdag 2025 bij de Ruïne van Brederode
  • Koninklijke onderscheiding voor John van Opijnen
  • Logeerzorg biedt tijdelijke ondersteuning voor mantelzorgers
  • Meer mensen beter laten horen: Van Boxtel hoorwinkels wordt Audika
  • Tien jaar BuitenGewoon: ‘Jullie zién mensen!’ 
  • Mijlpaal voor IJmuiden: start eerste deelplan gebiedsontwikkeling Pont tot Park
  • Het wordt een geweldige zomer voor alle kinderen in Velsen
  • Samen koers bepalen: huurders en partners praten én eten mee over toekomst volkshuisvesting in Velsen
  • Wat een mooie prestatie van VZV!
  • Gorgonzola Galm
  • Bij de redactie aan tafel: Gerrit Wolthuis
  • Met elkaar bouwen we aan een sterke gemeenschap!
  • Sterk staaltje van wat Samen Velsen kan realiseren
  • Zwarte band karate voor Jurre van der Linden en Steven Le
  • Blik op een buurtkastje
  • Met ontmoetingscentrum Zeestroom het water op: een dag om nooit te vergeten
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}