Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Grootse reünie Vellesan College

Door Redactie | 30 augustus 2024 | Geplaatst in IJmuiden e.o., Regio, Santpoort e.o.

Aanmelden kan nog steeds

Het Vellesan College ontstond in 1984 uit een fusie van verschillende scholen voor voortgezet onderwijs, dus viert de scholengemeenschap dit jaar het 40-jarig bestaan. Op 14 september wordt het feestelijke herinneringsjaar ingeluid met een grootste reünie voor oud-leerlingen en voormalige werknemers. Ook mensen die zich nog niet ingeschreven hebben kunnen dat nog doen en zijn dan van harte welkom op het feest der herkenning in het schoolgebouw aan de Briniostraat.

In 1983 besloot de gemeente Velsen tot fusie van de scholen van het gemeentelijke openbaar voortgezet onderwijs; de Dr. J. van den Bergh-Eysinga-Eliasschool voor lhno/ihno, in de volksmond de huishoudschool, de Hugo de Grootschool voor mavo, de Willem de Zwijgerschool voor mavo en de Prof. Mr. S. Vissering Scholengemeenschap voor atheneum en havo. Om een nieuwe, passende naam voor de nieuwe school te vinden, werd leerlingen, ouders en medewerkers van de scholen gevraagd een mooie naam te verzinnen. Twee inzenders kwamen met Vellesan, de middeleeuwse naam van de plaats uit het jaar 720. Deze historische naam werd de naam van de nieuwe school waardoor deze voortaan Openbare Scholengemeenschap Vellesan College heette.

De reünie ter ere van het 40-jarig bestaan zal op 14 september in verschillende tijdblokken plaatsvinden, zodat oud-leerlingen en voormalige medewerkers de kans hebben zoveel mogelijk oude bekenden te treffen. Na zo’n blok wordt de reünie voor alle reünisten voortgezet in de aula van het Briniogebouw waar oud-leerlingen dan bijvoorbeeld met voormalige docenten en conciërges herinneringen op kunnen halen of nog eens over die ene onvoldoende op het rapport kunnen beginnen.

Oud-leerlingen en ex-medewerkers die na hun tijd op het Vellesan uitgezworven zijn over de hele regio en verder, maar zich nog niet ingeschreven hebben voor de reünie, kunnen dat nog steeds doen. Op de 40 jaar Vellesan website Onsvellesan.nl is de link daarvoor te vinden. ( Foto: aangeleverd)

Andere berichten

Nieuwe vorm van onderwijs in de regio→

Actie in het kader van burgerschap en budgetteren→

Groot aantal geslaagden op Vellesan College→

Van mavo naar havo op het Vellesan College: alles voor een goede start in 4 havo→


Recent nieuws

  • Winterse Ruïne High Tea
  • Kerstviering Ichthus Lyceum in Engelmunduskerk Driehuis
  • Jaarlijkse Hyacintenactie Muziekvereniging Soli
  • Romantiek met Trio Reinecke en Tsjechische Kerst in ’t Mosterdzaadje
  • Kerstconcert met samenzang in Oudkatholieke kerk IJmuiden
  • Dino’s beschilderen in Pieter Vermeulen Museum
  • Nieuw boek laat zien hoe bijzonder Nationaal Park Zuid-Kennemerland is
  • Een unieke kerst vier je samen met La Mia: gewoon bij jou thuis.
  • Gemeentebestuur nodigt inwoners persoonlijk uit voor feestelijke nieuwjaarsbijeenkomst
  • Kerst bij de Voedselbank Velsen
  • Verse visschotel op eerste en tweede kerstdag
  • 5 tips voor een dakrenovatie
  • Veilig werken op een steiger: onze tips
  • Met elkaar en voor elkaar warmte en sfeer maken
  • Kerstconcert Engelmunduskerk Driehuis
  • Brederode Daltonschool neemt in stijl afscheid van Sint
  • The Christmas Experience Theatershow 2025
  • Martine Wouters nieuwe directeur Haventheater IJmuiden – Stadsschouwburg & Filmtheater Velsen
  • Kerstweek bij Koel
  • Majestueus afscheid
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
  • Beheer opties
  • Beheer diensten
  • Beheer {vendor_count} leveranciers
  • Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
  • {title}
  • {title}
  • {title}