Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy
Gemeenteraad stelt raadsakkoord vast

Beoogde collegepartijen voor het eerst bijeen, namen kandidaat-wethouders bekend

Door Redactie | 2 mei 2018 | Geplaatst in IJmuiden e.o., Santpoort e.o.

De formatie in Velsen is van start gegaan met een bijeenkomst van de beoogde collegepartijen Velsen Lokaal, VVD, LGV, GroenLinks en PvdA. De fractievoorzitters en kandidaat-wethouders hebben ‘in een goede en open sfeer’ besproken hoe zij tot een collegeprogramma willen komen.

Basis daarvoor is het proces dat formateur Bram Diepstraten afgelopen donderdag na afloop van de raadsvergadering presenteerde. De beoogde collegepartijen bevestigden nogmaals dat het raadsakkoord het uitgangspunt is voor het collegeprogramma 2018-2022. De raad is in eerste instantie inhoudelijk aan zet.

Naast het gesprek over het collegeprogramma noemden alle partijen de naam van hun kandidaat-wethouder. Velsen Lokaal schuift Bram Diepstraten naar voren, de VVD Jeroen Verwoort en de LGV Floor Bal, die in de afgelopen periode ook al wethouder was. GroenLinks kiest voor Sebastian Dinjens. Hij zit momenteel nog in het landelijke partijbestuur van GroenLinks en heeft geen verleden in de Velsense politiek. Marianne Steijn is kandidaat voor de PvdA.

,,Ik ben er trots op dat we met deze groep verder kunnen praten over het collegeprogramma”, aldus formateur Bram Diepstraten. ,,We hebben een mooie mix van mensen en kwaliteiten. Ik zie verschillende achtergronden in ons toekomstige team, ervaring, frisse blikken van buiten en verbondenheid met de gemeenschappen van alle kernen. Daarom kijk ik er enorm naar uit om verder te praten en het raadsakkoord uit te werken in een collegeprogramma.”

Op donderdag 10 mei komen de beoogde collegepartijen opnieuw bij elkaar.

(foto: archief de Jutter/de Hofgeest)

Andere berichten

Gemeenteraad stelt raadsakkoord vastGemeenteraad stelt raadsakkoord vast→

Raadsakkoord Velsen LokaalVelsen Lokaal kiest voor ‘vernieuwende politiek’ zonder D66→

Raadsakkoord Velsen LokaalVelsen Lokaal kiest voor 'vernieuwende politiek' zonder D66→

Staatssecretaris Mona Keijzer van Economische Zaken in gesprekOV IJmond-leden in gesprek met staatssecretaris Mona Keijzer→


Recent nieuws

  • Mijlpaal voor IJmuiden: start eerste deelplan gebiedsontwikkeling Pont tot Park
  • Het wordt een geweldige zomer voor alle kinderen in Velsen
  • Samen koers bepalen: huurders en partners praten én eten mee over toekomst volkshuisvesting in Velsen
  • Wat een mooie prestatie van VZV!
  • Gorgonzola Galm
  • Bij de redactie aan tafel: Gerrit Wolthuis
  • Met elkaar bouwen we aan een sterke gemeenschap!
  • Sterk staaltje van wat Samen Velsen kan realiseren
  • Zwarte band karate voor Jurre van der Linden en Steven Le
  • Blik op een buurtkastje
  • Met ontmoetingscentrum Zeestroom het water op: een dag om nooit te vergeten
  • Nieuws uit Dorpsfeest-Santpoort 2025
  • Waardevolle Westerveld Inspiratiebeurs in Driehuis
  • Midzomernacht Top2000 Concert mooie start van de zomer
  • Typisch IJmuiden: de Velserduinweg (deel 3)
  • Nieuwe tentoonstelling Kunstcentrum de Kolk: ‘In de schaduw van eenvoud’
  • Thuis in Santpoort
  • Olympiade Velsen: sportieve strijd tussen basisscholen
  • ‘Working nine to five’ in het Haventheater IJmuiden
  • Scoop! Jesse Prins lanceert uniek talentenprogramma op Strand van Oranje
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}