Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Anna Nijssen eerste dan Karateka

Door Redactie | 28 maart 2024 | Geplaatst in IJmuiden e.o., Santpoort e.o.

Santpoort – Woensdag 13 Maart kreeg Anna Nijssen het certificaat voor de eerste dan ITF Taekwon-Do uitgereikt. Anna traint nu een jaar mee maar is een leerling van Hugo Nibte Sensei die haar getraind en gevormd heeft. Zij is dan ook een eerste dan Karateka.

Anna is leergierig, gemotiveerd, talentvol, kortom een aanwinst voor elke discipline waaraan zij deelneemt. In een jaar tijd heeft zij zich alle stof voor de eerste dan eigen gemaakt. Haar hoofdinstructeur bij Dschen Dui zegt: ,,Negen vormen (Tuls bij ons, Kata bij Karate) de specifieke trappen, stapsparring, sparring, zelfverdediging en breektesten op twee cm dikke planken, Anna gaat elke uitdaging succesvol aan. Ze is een voorbeeld voor martial artists zowel mannelijk als vrouwelijk, altijd hard aan het trainen en daarbij altijd bescheiden en sociaal.

Hugo heeft haar uitstekend opgeleid, ik hoefde alleen maar wat te polijsten. Vanuit mijn functie als hoofdinstructeur, 7e dan Taekwon-Do bij Dschen Dui, ben ik blij en trots om Anna welkom te heten bij onze blackbelt family.’’

Taekwon-Do is een van origine Koreaanse martial art (vechtkunst), waarbij je leert omgaan met de mogelijkheden van je lichaam en geest om confrontaties tegemoet te treden. Dit is dus gedeeltelijk een fysiek, maar ook zeker een mentaal en zelfs filosofisch proces. Daarbij horen respect, zelfweerbaarheid, vertrouwen, motivatie, samenwerken en natuurlijk hard trainen.

Santpoortse Sportvereniging Dschen Dui is een vereniging waar deze kernwaarden hoog in het vaandel staan, maar ook de vriendschap en gezelligheid binnen de (inter)disciplines zijn zeker kenmerkend voor deze vereniging. Bij Dschen Dui hebben ze de volgende disciplines; Jiu Jitsu, Pencak Silat, Karate, Hatha Yoga, Chi Neng Qigong, Tai Chi en Taekwon-Do. Geïnteresseerd? Kijk op de website www.dschendui.nl of kom langs om te kijken of volg gratis proeflessen. Wüstelaan 79, Santpoort-Zuid.

Anna Nijssen kreeg het certificaat voor de eerste dan ITF Taekwon-Do uitgereikt. Foto: aangeleverd

Andere berichten

Geslaagd voor 1e Dan Ju Jutsu: Femmeke Toepoel en Maurice Schulten→

Een stralende zondag bij Dschen Dui→

Nog eenmaal Aiki-Jutsu bij Dschen Dui→

Zwarte band Karate voor jong en oud bij Dschen Dui→


Recent nieuws

  • Geslaagd voor 1e Dan Ju Jutsu: Femmeke Toepoel en Maurice Schulten
  • Buurtkien in Huis van de Wijk de Dwarsligger
  • V.V.IJmuiden JO13-1 Kampioen
  • Derde editie Zorgbalans4daagse maar liefst 300 deelnemers
  • De Zonnebloem wandelt weer
  • Theatershow ‘Veerkracht’ in de Naaldkerk
  • Velsens zangtalent gezocht voor show met The Diamond Baritones
  • Nieuws uit Dorpsfeest Santpoort: kaarten afhalen Klavertoernooi
  • Voedselbank Velsen zoekt vrijwilligers
  • Eerste helft van seizoen 2025 van de Kennemer Sociëteit voorbij
  • Wedstrijdverslag finale nacompetitie: Olympia Haarlem 1 – Stormvogels 1
  • Docenten Gymnasium Felisenum treden op in The Masked Singer
  • Het Gezelligheidskoor De Delta Singers sluiten 19e seizoen af
  • Gratis Hartcheckdagen in de Bibliotheek Velsen
  • Typisch IJmuiden: de Velserduinweg
  • Filmprogramma Haventheater
  • OV Reisloket in Bibliotheek IJmuiden
  • Blik op een buurtkastje
  • DCIJ-nieuws: Bekerviertal eindigt net buiten top op NK
  • Velser Gemeenschap organiseert sprankelend jeugdoptreden
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}