Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Local Boys Velsen en Telstar zoeken de samenwerking

Door Redactie | 19 oktober 2022 | Geplaatst in IJmuiden e.o.

Velsen – De afgelopen periode hebben er meerdere gesprekken plaatsgevonden tussen Local Boys Velsen en Telstar. Het doel van deze gesprekken was om te kijken wat zij voor elkaar kunnen betekenen, de conclusie dat zij elkaar kunnen aanvullen was al snel getrokken.

Deze samenwerking past voor Local Boys Velsen goed in de doelstelling om lokale talentvolle voetballers extra uitdaging te bieden en hen daardoor mede te behouden voor de voetbalsport in een leeftijdscategorie waar uitval groot is.

Voor Telstar kan Local Boys Velsen een goed voorportaal zijn om lokale talentvolle voetballers sneller in kaart te brengen. Dit draagt bij aan de doelstelling van Telstar om op termijn 30 procent van de eerste selectie uit eigen opgeleide voetballers te laten bestaan, bij voorkeur uit onze regio.

Eerste stap

Op woensdag 26 oktober zal de eerste stap van de samenwerking zichtbaar zijn in het BUKO Stadion waar de teams van Local Boys Velsen in verschillende leeftijdscategorieën het gaan opnemen tegen de jeugdteams van Telstar. Richting de toekomst zullen er gezamenlijk meerdere activiteiten georganiseerd worden en zal er ook gekeken worden hoe wij door kennisdeling elkaar verder kunnen versterken.

Local Boys Velsen is erg blij met zo’n mooie partner als Telstar en kijkt vol vertrouwen naar de toekomst waarin zij hopen een bijdrage te kunnen leveren aan het versterken van het lokale voetbal.

Foto onderschrift: Local Boys Velsen gaat het opnemen tegen de jeugdteams van Velsen 26 oktober. Foto: aangeleverd

Andere berichten

Om vast in de stemming te komen→

Om vast in de stemming te komen→

Om vast in de stemming te komen→

Stadion 711 laat geen gras groeien over aanpak van het veld→


Recent nieuws

  • Om vast in de stemming te komen
  • Brand aan Ambachtsweg in Velserbroek
  • Laat de Zomerpret maar beginnen!
  • Vandaag in het duin: Op zoek naar de zebrarups en de sint-jacobsvlinder
  • Deze zomer extra openstellingen Forteiland IJmuiden
  • Landelijke Open Imkerijdagen 2025
  • Typisch IJmuiden: klusje in de Vissershaven
  • Bij de redactie aan tafel : Annet van der Vlugt
  • Knutselworkshop in Pieter Vermeulen Museum
  • Buurtbarbecue: smullen en genieten van een kleurrijk samenzijn!
  • De ‘vernieuwbouw’ is begonnen
  • Lange Nieuwstraat 12 t/m 178  krijgt duurzame metamorfose
  • Rondleiding door Oud Velsen
  • Feestelijke start van Zomerpret in Sporthal Oost
  • Blik op een buurtkastje
  • Om vast in de stemming te komen
  • Afzwemfestijn bij Watervrienden IJmuiden
  • Hooggespannen verwachtingen voor jubileumeditie Summer Park Sessions
  • Franciscus got Talent!
  • Hoe krijg je als bedrijf voet aan de grond in Duitsland?
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}