Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Zomervakantie in het Pieter Vermeulen Museum

Door Redactie | 19 juli 2019 | Geplaatst in Santpoort e.o.

Driehuis – Tijdens de zomervakantie van 15 juli tot en met 25 augustus is het Pieter Vermeulen Museum geopend op dinsdag-, woensdag-,  donderdag-, vrijdag-, en zondagmiddag van 13.00 tot 17.00 uur.

De expositie ‘De Afval-experience’ is nog de hele zomervakantie te zien. De tentoonstelling is geschikt voor iedereen vanaf 4 jaar. In deze interactieve  tentoonstelling over (zwerf-)afval leren de bezoekers door het spelen van een 12-tal uitdagende, gekke, grappige en educatieve trainingsonderdelen van alles over zwerfafval, en vooral dat afval opruimen niet stom is maar juist stoer! Op woensdagmiddag en zondagmiddag in de zomervakantie is er voor de kleintjes om 14.00 de poppenkastvoorstelling “Rommel in het bos” (vanaf 3 jaar): geen extra kosten boven op entree van het museum. Kijk voor actuele aankondigingen op de agenda en de website. De hele vakantie kun je van 13.30 tot 15.30 uur ook weer meedoen aan de knutsel-workshops: maak van blik een pennenbakje of knutsel een slang of lieveheersbeestje. Kosten € 1,50 + de entreeprijs voor het museum. Kijk voor actuele aankondigingen op de agenda en de website.  
Mad Science zomerkamp
In het Brak-wikkelhuisje aan het strand van IJmuiden, bij het Kennemermeer, zijn er weer twee Mad Science-dagkampen voor kinderen van 7 tot en met 11 jaar, waar iedere dag weer iets nieuws te beleven valt. Vind uit met nieuwe vriendjes, maak gadgets voor thuis, en leer van de gekke profs! De kampen zijn van 22  tot en met 25 juli  (9.00 tot 16.00 uur) en 12 tot en met 15 augustus en kosten € 185,00 (per kamp). Inschrijven kan op: https://magazine.mad-science.nl/zomerkamp#!/noord-holland.  

Loop het Natuurpad in Schoonenberg
In het naast het museum gelegen park Schoonenberg heeft het Pieter Vermeulen Museum een Natuurpad uitgezet. In het museum zijn natuurpad-tasjes te huur voor € 5,00 waarmee kinderen onder begeleiding van meegekomen (groot)ouders of andere begeleiders op speelse wijze kennis kunnen maken met de natuur in de omgeving van het museum. In de Natuurpad-tasjes vind je onder andere vogelzoekkaarten, verrekijkers, loeppotjes en nog meer materialen die gebruikt kunnen worden om het boekje met de opdrachten over bomen, vogels en struiken rondom de vijver te beantwoorden. Kijk voor nieuws en actuele informatie op de website: www.pietervermeulenmuseum.nl.    

Foto: De Afvalexperience…. Een slak met een sigarettenpeuk (foto: aangeleverd)



   

Andere berichten

Knutselen met dino’s in Pieter Vermeulen Museum→

Ontdek de natuur door de microscoop in het Pieter Vermeulen Museum→

Knutselen met dino’s in Pieter Vermeulen Museum→

De dino’s komen naar Driehuis!→


Recent nieuws

  • Scherven brengen geluk in opvanglocatie jonge asielzoekers in Driehuis
  • Plug In steekt van wal:
  • Groep 1-2 van de Franciscusschool op avontuur!
  • Herfstconcert Operakoor Bel Canto
  • Groep 1/2 van Het Kompas picknickt met de burgemeester
  • Velserbroek krijgt eigen Straatvoetbalcup
  • Haventheater IJmuiden sluit aan op week tegen eenzaamheid
  • VZV start met competitie Jongste Jeugd
  • Minimale nederlaag Akrides
  • Stormvogels puntloos terug uit Leiden
  • Kinderen van Waldorf aan Zee genieten van Kinderboekenweek
  • Start cultureel seizoen Podium Engelmundus
  • D66Velsen kiest opnieuw Sander Smeets als lijsttrekker voor de gemeenteraadsverkiezingen 2026
  • Bridgevereniging Velserbroek in de schijnwerpers
  • Lezing Historische Kring Velsen door John Rutte over stil verzet 1940-1945
  • ‘OIG is 60 jaar en dat moeten we vieren’
  • Voedselbank Velsen blij met lokale steunpilaren maar er is meer nodig
  • Typisch IJmuiden: aandacht voor storm Amy
  • Knutselen met dino’s in Pieter Vermeulen Museum
  • Betaalbare luxe en comfort bij de Bank Boutique
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}