Santpoort – Dat schaken populairder is dan ooit, bewees de afgelopen editie van de Kroegloop. Het toernooi was wederom een groot succes, met als absolute kers op de taart een bijzondere primeur: voor het eerst pakten twee vrouwen de winst. Deze overwinning past binnen een mooie en duidelijke trend, want Schaakclub Santpoort ziet het aantal vrouwelijke leden gestaag groeien.
Om deze groei door te zetten en nog meer schaakliefhebbers de fijne kneepjes van het vak te leren, organiseert Schaakclub Santpoort voor de derde keer een schaakcursus speciaal voor volwassenen.
Speel je al regelmatig een potje thuis of online en wil je jouw niveau naar een hoger plan tillen? Of wil je simpelweg ontdekken hoe je het spel strategischer kunt aanpakken? In tien interactieve lessen neemt een ervaren schaaktrainer je stap voor stap mee door de wereld van het schaken.
Wat kun je verwachten?
Inzicht en strategie: Je leert hoe je een sterke opening opbouwt, patronen herkent en de tegenstander slim verrast.
Oefenen op eigen tempo: Na elke les ontvang je (vrijblijvende) thuisoefeningen om de theorie direct in de praktijk te brengen.
Meteen meespelen: Aansluitend aan de les kun je de opgedane kennis meteen testen tijdens de interne competitie.
Praktische informatie
Wanneer: Dinsdagavonden van 19.00 tot 20.00 uur (les), aansluitend vrij schaken/competitie vanaf 20.00 uur.
Periode: Van 7 oktober t/m 9 december.
Locatie: Het Polderhuis, Velserbroek.
Zowel mannen als vrouwen van elk niveau zijn van harte welkom om de borden te veroveren. Aanmelden kan eenvoudig via de website: www.schaakclubsantpoort.nl/senioren. Voor vragen of meer informatie kun je contact opnemen met Leon Swaak via 06 21683211
Foto: aangeleverd

