Driehuis – Van jongs af aan tekent Ardy Blok graag. Dat kun je zien in de expositie van haar schilderijen en tekeningen die te zien is in het Pieter Vermeulen Museum te Driehuis.
Sinds 1995 woont zij in Velserbroek en is zij verschillende technieken gaan gebruiken in haar tekeningen en schilderijen. Potlood, fineliner, pastelkrijt en acrylverf gebruikt ze graag. Verrassend is dat ze naast papier en linnen ze ook op hout werkt. De meeste werken zijn gebaseerd op foto’s die ze meestal zelf maakt. Vooral dieren en bomen hebben haar aandacht. Maar eigenlijk houdt ze van alles wat met de natuur te maken heeft en dat zie je terug in haar werk. De expositie is in ieder geval tot en met 3 september te bekijken tijdens een bezoek aan het museum.
Op zondag 23 april van 14.00 tot 15.30 uur kan iedereen Ardy ontmoeten en meedoen aan de tekenactiviteit in het Pieter Vermeulen Museum. Is je favoriete dier bijvoorbeeld een ijsvogel of eekhoorn of een uil? Dan kan je, misschien met hulp, een geslaagde potloodtekening maken.
Op zondagmiddag 23 april om 14.00 uur luidt de bel voor de presentatie met aansluitende tekenactiviteit. Om 15.30 uur kan iedereen het kunstwerk meenemen. Er is ruimte voor ongeveer 30 mensen. Kosten zijn alleen de entree van het museum. Entree reserveren kan op www.pietervermeulenmuseum.nl onder de knop ‘tickets’.
Foto: De wesp, de vos, een pul, konijn of vogelveer worden allemaal met dezelfde liefde getekend en geschilderd. Foto: aangeleverd