Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Zonnige start van het seizoen met Ontdek Spaarnwoude Park

Door Redactie | 10 april 2023 | Geplaatst in IJmuiden e.o., Regio, Santpoort e.o.

Velsen – Op zondag 2 april werd het recreatieseizoen in Spaarnwoude Park actief geopend. Ondernemers, verenigingen, instellingen en het recreatieschap Spaarnwoude organiseerden allerlei activiteiten voor jong en oud.

Met twintig gratis activiteiten kon je Spaarnwoude park (her)ontdekken. Zo kon je suppen bij Villa Westend, werd de ijsvogel gespot tijdens de excursie met de beheerder en de boswachter en ook de stormbaan bij Action Planet was razend populair. Een aantal activiteiten werden speciaal voor het evenement georganiseerd; zo werd er een mountainbikeclinic gegeven door de vereniging de Noordbikers, en veranderde EuroParcs in Jumping Buitenhuizen met springkussens. Deze open dag werd mogelijk gemaakt door de ondernemersvereniging Spaarnwoude geeft energie en het Recreatieschap Spaarnwoude.

,,Spaarnwoude Park is ontzettend divers en een plek waar je gewoon jezelf kunt zijn. Met Ontdek Spaarnwoude Park hebben we een tipje van de sluier opgelicht wat hier allemaal te beleven valt. We hopen dat het smaakt naar meer!” aldus Ilse Zaal, voorzitter van het Recreatieschap Spaarnwoude.

Het recreatieseizoen loopt van 1 april tot 1 oktober. In deze periode zijn een aantal voorzieningen weer open, zoals de dagkampeerterreinen en de toiletgebouwen. De waterkwaliteit wordt in de periode van mei tot oktober gecontroleerd. Op de blauwe borden staat informatie over de zwemveiligheid en hygiëne van het water. Op www.zwemwater.nl vind je de meest actuele informatie over de waterkwaliteit. De strandjes en ligweiden zijn van 1 april tot 1 oktober verboden voor honden. Waar de hond los mag lopen wordt met borden in het gebied aangegeven. Kijk voor meer informatie op www.spaarnwoudepark.nl.

Foto onderschrift: Allerlei activiteiten waar gretig gebruik van werd gemaakt. Foto: aangeleverd

Andere berichten

Ontdek de veelzijdigheid van Spaarnwoude Park op 7 april→

Veni, vidi, vici in Spaarnwoude Park→

Duik in het Romeinse Tijdperk in Spaarnwoude Park→

Ontdek Spaarnwoude Park: unieke, gratis activiteiten op 2e paasdag→


Recent nieuws

  • Wie helpt Daniëlle aan noodzakelijk vervoer?
  • Expositie ‘Onbedwingbaar’ in Kunstcentrum De Kolk
  • Avond op het Kanaal
  • Juli op de Ruïne van Brederode
  • Nieuws uit Dorpsfeest Santpoort
  • Nieuwe voorzitter Rotary Club Velsen
  • Volleyballen in de zomervakantie
  • Het Zangtheater opent 19 juli feestelijk haar deuren
  • Veilige Haven: de speeltuin waar generaties kinderen mee opgroeiden
  • Huttenbouw Velserbroek blijkt weer heel populair
  • Om vast in de stemming te komen
  • Brand aan Ambachtsweg in Velserbroek
  • Laat de Zomerpret maar beginnen!
  • Vandaag in het duin: Op zoek naar de zebrarups en de sint-jacobsvlinder
  • Deze zomer extra openstellingen Forteiland IJmuiden
  • Landelijke Open Imkerijdagen 2025
  • Typisch IJmuiden: klusje in de Vissershaven
  • Bij de redactie aan tafel : Annet van der Vlugt
  • Knutselworkshop in Pieter Vermeulen Museum
  • Buurtbarbecue: smullen en genieten van een kleurrijk samenzijn!
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}