Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy
Havenfestival en Rauw aan Zee zoeken typisch IJmuidens visrecept

Havenfestival en Rauw aan Zee zoeken typisch IJmuidens visrecept

Door Redactie | 1 mei 2018 | Geplaatst in IJmuiden e.o., Regio

Volendam heeft het zootje van Paling, Yerseke zijn oesters en Scheveningen de braadharing in ‘t zuur. Maar wat is nou een typisch visgerecht uit IJmuiden? Om daar achter te komen organiseren het Havenfestival IJmond en IJmuiden Rauw aan Zee een grote visreceptenwedstrijd. Festivalbezoekers kunnen het winnende gerecht op 23 en 24 juni komen proeven in het speciale IJmuiden Rauw aan Zee-paviljoen.

IJmuiden en vis zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden. Er zijn weinig plaatsen waar zo gemakkelijk aan verse vis te komen is als in IJmuiden. Al decennialang wordt er thuis en in de restaurantkeukens op een geweldige manier verse vis bereid. Het Havenfestival, dat dit jaar in het teken staat van vis, is op zoek naar het visgerecht dat IJmuiden letterlijk en figuurlijk op de (menu)kaart zet. Ben jij bereid om jouw (familie)recept prijs te geven? Insturen kan tot 20 mei 2018 via info@havenfestivalijmond.nl.

De ingezonden recepten worden beoordeeld door een vakjury. Zij selecteren drie recepten waar via de Facebook-pagina van IJmuiden Rauw aan Zee op gestemd kan worden. De winnaar krijgt een compleet verzorgd diner voor twee personen aangeboden in een lokaal (vis)restaurant. Tijdens het Havenfestival kan het winnende visgerecht worden geproefd in het IJmuiden Rauw aan Zee-paviljoen (zolang de voorraad strekt).

Deelname aan de visreceptenwedstrijd staat open voor iedereen: van hobbykok tot professional! Het gaat om recepten die relatief eenvoudig en snel te bereiden zijn. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd.

De wedstrijd wordt mede mogelijk gemaakt door IJmuiden Rauw aan Zee, de citymarketing van de gemeente Velsen. Zie ook www.vvvijmuidenaanzee.nl.

(foto: Rauw aan Zee)

Andere berichten

Aftellen naar Zomerfestival .IJmuidenAftellen naar Zomerfestival .IJmuiden→

Groot openluchtpodium erbij op Dance en Dutch ValleyGroot openluchtpodium erbij op Dance en Dutch Valley→

André Hazes niet naar Zomerfestival .IJmuidenAndré Hazes niet naar Zomerfestival .IJmuiden→

De Jonge Stem in Concert - 65 jaar De Jonge StemDe Jonge Stem in Concert – 65 jaar De Jonge Stem→


Recent nieuws

  • Gratis loodvrije producten voor zeevissers
  • Een lach en een traan bij het NK trampolinespringen
  • Filmprogramma Haventheater IJmuiden
  • Huttenbouw Velserbroek staat weer voor de deur
  • ‘Let’s Dance’ van DanceWorks Velsen in het Haventheater
  • Bibliotheek Velsen biedt jongeren tot 28 jaar gratis abonnement aan
  • Droom van vijf fietsvrienden komt uit op de langste dag van het jaar
  • Een Zee van Staal vijf nieuwe beelden rijker
  • Blik op een buurtkastje
  • Samen zingen in de Nieuwe Kerk
  • Om vast in de stemming te komen
  • Wereldklasse opera- en ballet op het grote doek van het Haventheater
  • Afzwemmen voor het zwemABC onder tropische omstandigheden
  • Financiële planning: wanneer past een persoonlijke lening in jouw situatie?
  • Groeneveen Toernooiweek met Eredivisie randje
  • Zomerfestijn: zeil deze zomer mee langs vier wereldculturen
  • Tuinmeubelen voor een tuin aan de kust
  • Meer dan 100 prentenboeken gedoneerd aan de VoorleesExpress Velsen
  • Word DJ deze zomer in Velsen!
  • Dubbele zomertentoonstelling in Zee- en Havenmuseum
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}