IJmuiden – Pasen komt er al snel weer aan, en omdat niet iedereen het even breed heeft gaan Minima IJmond en Stichting Hart voor IJmuiden zich komende tijd bezighouden met het organiseren van een paaspakkettenactie.
Het idee is dat gezinnen met kinderen een pakket op kunnen halen voor een paasontbijtje, zodat deze gezinnen Paasfeest kunnen vieren met elkaar.
Hiervoor zijn zij bezig met het inzamelen van geld en spullen die ze kunnen gebruiken ten behoeve van het project. Denk hierbij aan afbakbroodjes, paaseieren en verf om eitjes mee te schilderen, (houdbare) jus d’orange of limonade, croissants, jam of iets anders lekkers voor een paasontbijt. Ook zamelen ze speelgoed of kleren in die door het jaar heen uitgegeven kunnen worden aan gezinnen die dit kunnen gebruiken. Op 19 maart en 26 maart kan dat worden ingeleverd op de Doorneberglaan 29.
Mocht u geen spullen hebben maar wel interesse om aan dit project bij te dragen, dan kunt u bijdragen door de gift over te maken naar Hart voor IJmuiden op rekeningnummer NL32RABO0363788182 met omschrijving ‘steun de Minima’. Voor vragen kunt u mailen naar minimavelsen@gmail.com of bellen/ appen met +31 6 48407536.


