Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy
Telstar slaat gunstige eerste slag in play-offspektakel

Telstar slaat gunstige eerste slag in play-offspektakel

Door Redactie | 10 mei 2018 | Geplaatst in IJmuiden e.o., Regio, Santpoort e.o.

In een volgepakt Rabobank IJmond Stadion heeft Telstar zich op Hemelvaartsdag een gunstige positie verschaft om naar de finale van de nacompetitie door te stoten. Tegen het ‘bevriende’ De Graafschap rekende de stuntploeg van Snoei af met 3-2.

Even leken de Witte Leeuwen alles weg te geven na een verrassende comeback van de Superboeren. Uitgerekend ex-Telstarspits Fabian Serrarens zorgde voor de, door vrijwel niemand mogelijk gehouden, gelijkmaker. Mohammed Hamdaoui redde de thuisploeg voor de zoveelste keer dit seizoen door een vrije trap fraai achter Bednarek te zeilen. De overwinning staat, maar het is nog zeker niet gedaan.

In open wedstrijd was het diezelfde Hamdaoui die in de eerste helft voor het meeste gevaar zorgde. De standaardsituaties misten in eerste instantie venijn: uiteindelijk brak een geniale spelhervatting van Toine van Huizen de wedstrijd definitief open. Met een Frank de Boer-achtige crosspass zette hij Melvin Platje alleen voor de Poolse De Graafschap-doelman: die hij passeerde met een kiezelhard schot in het dak van het doel. Na de makkelijk gegeven tweede geel voor verdediger Sven Nieuwpoort en de snelle goal van Novakovich na rust, leken de Witte Leeuwen de score verder uit te kunnen bouwen.

Een onwaarschijnlijk geachte comeback van de ploeg van Henk de Jong volgde echter: kort achterelkaar scoorde Van Mieghem en Serrarens. Heel het sfeervolle stadion voelde de bui letterlijk en figuurlijk al hangen: maar een opnieuw weergaloos ‘Hamdaouitje’ zorgde toch nog voor een 3-2 overwinning in het voordeel van Telstar. Aanstaande zondag zal de ploeg echter nog alle zeilen bij moeten zetten om die zo felbegeerde finaleplekken te kunnen bemachtigen.

(Douwe de Vries, foto: Dennis Gouda)

Andere berichten

Local Boys gaat door!→

Telstar is tweede competitiehelft uitstekend begonnen→

Overtuigende zege Telstar op Excelsior→

Grootste beachsoccertoernooi van Nederland→


Recent nieuws

  • Tips om veilig de weg op te gaan in de herfstvakantie
  • Nieuw dit jaar: Ruïne van Brederode opent voor de Winterse Ruïne High Tea
  • Actie in het kader van burgerschap en budgetteren
  • Daan Dekker interviewt Eva Vriend
  • Griezelen, gruwelen en spoken: Halloween op de Kennemerlaan
  • Eerste ronde  Eurojackpot KNVB beker Vrouwen RKVV VELSEN – SC HEERENVEEN
  • Kom klussen bij het Bunkermuseum IJmuiden
  • Rabo ClubSupport levert 1732 euro op voor Groeneveen Jeugdfonds
  • Streekomroep IJmond 360 ontvangt belangrijke subsidie voor verdere groei
  • Maak het verschil voor Velsenaren: steun Bibliotheek Velsen
  • Pinkenweekend Naaldkerk Santpoort weer reuze gezellig en zeer succesvol
  • IJmuidense Isa Colin timmert super goed aan de weg bij Ajax
  • Piratenavonturen in bibliotheek tijdens Kinderboekenweek 
  • Hans Keune trio met klarinettist Bernard Berkhout en vibrafonist Jacco Griekspoor
  • Ruimere openingstijden Pieter Vermeulen Museum
  • Het nieuwe bedrijvencentrum in het Havengebied IJmuiden
  • Typisch IJmuiden: de geschiedenis van het Apostolisch Genootschap in IJmuiden (deel 1).
  • Jiddische liederen en viool-pianoduo in ’t Mosterdzaadje
  • Rabobank-leden verdelen 300.000 euro onder clubs in Haarlem-IJmond
  • Telstar breidt uit met O15- team
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}