Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Overtuigende zege Telstar op Excelsior

Door Redactie | 25 augustus 2019 | Geplaatst in IJmuiden e.o., Santpoort e.o.

Velsen-Zuid – Wat een start van het seizoen! Telstar heeft wederom een uitstekend resultaat geboekt. Na het gelijkspel tegen Jong AZ en de winst op FC Den Bosch werd ook Excelsior aan de zegekar gebonden. De Kralingers werden op een 3-0 nederlaag getrakteerd. 

De Rotterdammers kregen in de 2e minuut de eerste mogelijkheid. Dogucan Haspolat schoot de bal voorlangs. Even later legde Anass Najah twee Kralingers in de luren. Vanaf zestien meter haalde hij uit. De bal vloog over. In de 19e minuut profiteerde Joël Zwarts van balverlies. Zijn inzet eindigde naast het Velsense doel. Na deze doelpoging probeerden Charlie Gilmour en Sven van Doorm met een afstandsschot Excelsior te verrassen. Zij mikten te hoog. In de 36e minuut kwam Telstar op voorsprong. Een goedlopende aanval bracht uiteindelijk Sven van Doorm aan de bal. Hij bediende Reda Kharchouch. De spits schoot raak: 1-0. Twee minuten later was ook Senne Lynen dicht bij een treffer. Zijn inzet ging net naast. Daarna brak het tijdstip Anthony Swolfs aan. Met een aantal uitstekende reddingen hield hij zijn ploeg op de been. 

Direct na rust deelde Telstar het eerste speldenprikje uit. Een schot van Reda Kharchouch belandde in de handschoenen van keeper Damen. In de 58e minuut prijkte de 2-0 op het nieuwe scorebord. Reda Kharchouch zette vanaf de achterlijn de bal voor en Senne Lynen kopte raak. Negen minuten later kopte Reda Kharchouch uit een corner van Sven van Doorm op de paal. In de 72e minuut kwam Telstar goed weg toen Sander Fischer de bal op de lat kopte. Zes minuten later was de rentree van Glynor Plet daar. Hij liet direct zijn voeten spreken. In de extra speeltijd ontfutselde Senne Lynen de bal. Met een lange haal zette hij Glynor Plet aan het werk. De invaller ging een een-tweetje met Elayis Tavsan aan. Hij liep met de bal aan zijn voeten richting het doel. Vier tegenstanders weigerden in te grijpen. Alleen voor keeper Alessandro Damen faalde hij niet: 3-0. Niet veel later vond scheidsrechter Teuben het welletjes. Er was maar één club die de zege verdiende: Telstar. (Marja Korbee, foto: www.1963-pictures.nl)

Opstelling Telstar: 1. Anthony Swolfs, 4. Charlie Gilmour, 5. Redouan El Yaakoubi (61e min. 2. Shaquill Sno), 6. Frank Korpershoek, 8. Senne Lynen, 9. Reda Kharchouch (78e min. 29. Glynor Plet), 10. Melle Springer, 11. Anthony Berenstein, 17. Sven van Doorm (89e min. 7. Elayis Tavsan), 18. Benaissa Benamar en 21. Anass Najah.

Andere berichten

Om vast in de stemming te komen→

Om vast in de stemming te komen→

Stadion 711 laat geen gras groeien over aanpak van het veld→

Afscheidsbijeenkomst Peter Zoontjes in Telstar stadion→


Recent nieuws

  • Laat de Zomerpret maar beginnen!
  • Vandaag in het duin: Op zoek naar de zebrarups en de sint-jacobsvlinder
  • Deze zomer extra openstellingen Forteiland IJmuiden
  • Landelijke Open Imkerijdagen 2025
  • Typisch IJmuiden: klusje in de Vissershaven
  • Bij de redactie aan tafel : Annet van der Vlugt
  • Knutselworkshop in Pieter Vermeulen Museum
  • Buurtbarbecue: smullen en genieten van een kleurrijk samenzijn!
  • De ‘vernieuwbouw’ is begonnen
  • Lange Nieuwstraat 12 t/m 178  krijgt duurzame metamorfose
  • Rondleiding door Oud Velsen
  • Feestelijke start van Zomerpret in Sporthal Oost
  • Blik op een buurtkastje
  • Om vast in de stemming te komen
  • Afzwemfestijn bij Watervrienden IJmuiden
  • Hooggespannen verwachtingen voor jubileumeditie Summer Park Sessions
  • Franciscus got Talent!
  • Hoe krijg je als bedrijf voet aan de grond in Duitsland?
  • ‘Wie jarig is trakteert’
  • Tip van de bakker!
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}