Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Onderhoudswerkzaamheden aan Zuidersluis IJmuiden, 6-10 november 2023

Door Redactie | 3 november 2023 | Geplaatst in IJmuiden e.o.

Velsen – Rijkswaterstaat voert tussen maandag 6 november en vrijdag 10 november onderhoudswerkzaamheden uit aan de Zuidersluis in IJmuiden. Weggebruikers van de route over het sluizencomplex kunnen hinder ondervinden. Met name op donderdag 9 november zijn er stremmingen en omleidingen voor auto’s, fietsers en voetgangers. Scheepvaart kan gebruik maken van de Kleine Sluis of Middensluis.

Werkzaamheden

Gedurende deze week worden onder andere de deuren van de Zuidersluis onderhouden. Om dit goed te kunnen doen worden de deuren uit zowel de deurkas van de buitendeur (zeezijde) als de binnendeur (kanaalzijde) gehesen. Voor het uitvoeren van dit werk zet Rijkswaterstaat groot materiaal in, zoals grote drijvende bokken met hijskranen en een sleepboot. Duikers assisteren bij het in- en uithijsen van de deuren. Ook worden er deze week betonreparaties uitgevoerd.

De werkzaamheden zijn weersafhankelijk. Bij slecht weer kunnen de werkzaamheden niet doorgaan.

Hinder

De werkzaamheden worden van maandag 6 november 08.00 uur t/m vrijdag 10 november 22:00 uur uitgevoerd. Tijdens de werkzaamheden kunnen omwonenden enige geluidshinder ervaren. Op woensdag 8 november en donderdag 9 november werken we aan de deuren van het buitenhoofd (zeezijde) en zijn er stremmingen en omleidingen voor auto’s, fietsers en voetgangers:

–       Woensdag 8 november tussen 19.00-20.00 uur en donderdag 9 november tussen 09.00-10.00 uur worden de deuren uit de Zuidersluis gehesen.

–       Donderdag 9 november tussen 13.00-15.00 uur en tussen 16.00-18.00 worden de deuren teruggeplaatst in de Zuidersluis.

Tijdens bovengenoemde tijden worden fietsers en voetgangers onder begeleiding van verkeersregelaars en bebording over het binnenhoofd (kanaalzijde) geleid. Auto’s, bestemmingsverkeer, kunnen in deze periode niet passeren en dienen vanaf de noordzijde van het sluizencomplex hun bestemming te bereiken.

Foto: Archief Jutter|Hofgeest Erik Baalbergen

Andere berichten

Typisch IJmuiden: Bezorgde IJmuidenaren→

Zangavond in de Nieuwe Kerk→

Thuis winnen is genoeg voor de finale→

Knutselworkshop in Pieter Vermeulen Museum→


Recent nieuws

  • Typisch IJmuiden: Bezorgde IJmuidenaren
  • Zangavond in de Nieuwe Kerk
  • Thuis winnen is genoeg voor de finale
  • Knutselworkshop in Pieter Vermeulen Museum
  • Telstarrrr tompouce bij Beeksma Banket
  • Vandaag in het duin: op zoek naar zandhagedis
  • Van Driehuis tot de Amazone
  • Blik op een buurtkastje  
  • Telstar staat in de halve finale play-offs!
  • Gezelligheid troef bij Nieuw Vreeburg Bistrobar
  • Lente-editie van de Bourgondische Fietstocht
  • Yorick van Norden: ‘Velsen blijft altijd thuiskomen’
  • Coach Robert leidt The Smugglers naar kampioenschap
  • DCIJ-nieuws: prima debuut Max van der Avoort op NK welpen
  • Seizoenstart bij Scoutinggroep Michiel Adriaenszn de Ruyter
  • Kunst in tule
  • Classical tour op zondag 18 mei
  • Zwembad De Heerenduinen opent het zwemseizoen feestelijk op 17 en 18 mei
  • Straatvoetbal Santpoort 2025: inschrijven maar!
  • Bij de redactie aan tafel: Ilona Widen  
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}