Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Meiden groep 5/6 Franciscusschool regionaal schoolvoetbal kampioen

Door Redactie | 29 mei 2023 | Geplaatst in IJmuiden e.o., Santpoort e.o.

IJmuiden – ,,Kampioenen, kampioenen, kampioenen!” Luid zingend met een grote glimmende beker in de hand verlieten de meiden van groep 5/6 Franciscusschool woensdagmiddag de sportvelden van FC VVC in Nieuw-Vennep.

De meiden zijn euforisch en daar hebben ze een goede reden voor; ze zijn regionaal schoolvoetbal kampioen. Met 0-12 won het team de finale van basisschool De Zwaan uit Zwanenburg. De trainers, Mark Brouwer en Ron Wilmink, zijn supertrots. ,,We weten dat de meiden elkaar goed aanvullen door samen te werken, maar het is natuurlijk geweldig dat dit topteam ook regionaal niet te verslaan is!” Wie denkt dat de meiden het makkelijk hadden, heeft het mis. Met verhitte koppies kwamen Linn Kwaak, Jolee Wilmink, Gigi de Keijzer, Anna Duineveld, Destiny Brouwer, Quinn van der Zwan en Stacey Broekema na twee keer 12,5 minuten spelen van het veld. Linn heeft meerdere ballen uit het doel moeten houden. De meiden van De Zwaan hebben van de eerste tot de laatste minuut hard gewerkt, maar de Franciscus was te sterk. Met de overwinning heeft het team zich gekwalificeerd voor de district finales in Nieuw-Vennep op 31 mei 2023. De meiden hebben er zin in: ,,Ook daar gaan we weer knallen. We willen 23 juni namelijk heel graag naar de landelijke finale bij de KNVB in Zeist. Daar heeft het Nederlands elftal getraind!” Wij wensen de meiden veel succes en plezier op 31 mei.

Op de foto zijn te zien v.l.n.r.: Bovenste rij: Mark Brouwer, Linn kwaak, Ron Wilmink. Onderste rij: Quinn van der Zwan,  Gigi de Keijzer, Anna Duineveld, Stacey Broekema, Jolee Wilmink, Destiny Brouwer. Foto: aangeleverd

Andere berichten

Franciscus got Talent!→

Schoolvoetbaltoernooi VVIJmuiden – 61ste editie!→

Zonnige Fancy Fair levert bijna 5,5 duizend euro op→

Welkoop schenkt violen aan de Franciscusschool→


Recent nieuws

  • Typisch IJmuiden: klusje in de Vissershaven
  • Bij de redactie aan tafel : Annet van der Vlugt
  • Knutselworkshop in Pieter Vermeulen Museum
  • Buurtbarbecue: smullen en genieten van een kleurrijk samenzijn!
  • De ‘vernieuwbouw’ is begonnen
  • Lange Nieuwstraat 12 t/m 178  krijgt duurzame metamorfose
  • Rondleiding door Oud Velsen
  • Feestelijke start van Zomerpret in Sporthal Oost
  • Blik op een buurtkastje
  • Om vast in de stemming te komen
  • Afzwemfestijn bij Watervrienden IJmuiden
  • Hooggespannen verwachtingen voor jubileumeditie Summer Park Sessions
  • Franciscus got Talent!
  • Hoe krijg je als bedrijf voet aan de grond in Duitsland?
  • ‘Wie jarig is trakteert’
  • Tip van de bakker!
  • Gideon Nijemanting lijsttrekker CDA Velsen voor gemeenteraadsverkiezingen 2026
  • Wethouder Sebastian Dinjens stopt in Velsen
  • Velsen krijgt tweede pont: ‘Belangrijke stap voor bereikbaarheid regio’
  • Velsen vanuit de fotografie-leerlingen van het Tender College
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}