Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

D66 presenteert kandidatenlijst voor de verkiezingen

Door Redactie | 20 december 2021 | Geplaatst in IJmuiden e.o., Santpoort e.o.

Velsen – De afgelopen weken hebben de leden van D66Velsen gestemd op de lijst waarmee D66 meedoet aan de gemeenteraadsverkiezingen op 16 maart 2022. D66-lijsttrekker Sander Smeets is trots op de lijst en kijkt ernaar uit om met dit mooie team een prachtig verkiezingsresultaat neer te zetten.

Smeets: ,,De afgelopen vier jaar hebben wij ons keihard ingezet voor Velsen en ook nu hebben we weer lijst vol enthousiaste, bekwame en betrokken kandidaten. Het is een prachtige mix van ervaring en vernieuwing, met veel verschillende achtergronden. Uiteindelijk is er een fantastische lijst samengesteld waarmee we vol vertrouwen de verkiezingen ingaan. Aan al deze D66’ers zou ik mijn stem zeker toevertrouwen.”

Smeets: ,,Onze campagne zal uitgaan van de bekende D66-onderwerpen, met nadrukkelijk aandacht voor goed onderwijs, een goed klimaat en woningbouw. Maar ook zorg, veiligheid, economie, sport en cultuur krijgen een groot podium. D66Velsen heeft veel ideeën voor kansen in Velsen en wil deze samen oppakken met onze inwoners, verenigingen en ondernemers. Zij zijn de ervaringsdeskundigen en weten het beste wat er nodig is. Samen kunnen we werken aan een eerlijker en groener Velsen, waar iedereen een betaalbare woning kan vinden. Hoe we dat voor elkaar willen krijgen, presenteren we in ons verkiezingsprogramma begin januari. Wij kijken met veel optimisme vooruit naar de verkiezingen om daarna weer op volle kracht verder te bouwen aan Velsen.”

De top tien van de D66-kandidatenlijst is als volgt: 1. Sander Smeets; 2. Bas de Ruig; 3. Mike Rijkers; 4. Joanna van der Zanden; 5. Arjen Uytendaal; 6. Ewoud Kuin; 7. Marc Hillebrink; 8. Teresa da Silva Marcos; 9. Lucas Boelé; 10. Annemarie Zuidweg.

Voor de rest van de lijst, zie de website Velsen.d66.nl.

Foto boven: lijsttrekker Sander Smeets rechts op de foto.

Foto’s: aangeleverd

Andere berichten

Warme Hollandse stroopwafels en poffertjes op snikhete Wereldvluchtelingendag→

D66Velsen reikt jaarlijkse ValentijnsTaart uit aan de vrijwillige brandweer→

Velsen-Noord heeft nu een Tiny Forest→

Lancering audio-wandelroute door het Romeinse rijk in Spaarnwoude Park→


Recent nieuws

  • Velsen vanuit de fotografie-leerlingen van het Tender College
  • Zelf zien hoe het duinlandschap herstelt
  • Hart voor kids week: stapelgek op jou!
  • Het orchideeënparadijs ontdekken!
  • Gratis loodvrije producten voor zeevissers
  • Een lach en een traan bij het NK trampolinespringen
  • Filmprogramma Haventheater IJmuiden
  • Huttenbouw Velserbroek staat weer voor de deur
  • ‘Let’s Dance’ van DanceWorks Velsen in het Haventheater
  • Bibliotheek Velsen biedt jongeren tot 28 jaar gratis abonnement aan
  • Droom van vijf fietsvrienden komt uit op de langste dag van het jaar
  • Een Zee van Staal vijf nieuwe beelden rijker
  • Blik op een buurtkastje
  • Samen zingen in de Nieuwe Kerk
  • Om vast in de stemming te komen
  • Wereldklasse opera- en ballet op het grote doek van het Haventheater
  • Afzwemmen voor het zwemABC onder tropische omstandigheden
  • Financiële planning: wanneer past een persoonlijke lening in jouw situatie?
  • Groeneveen Toernooiweek met Eredivisie randje
  • Zomerfestijn: zeil deze zomer mee langs vier wereldculturen
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}