Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Bunker Museum IJmuiden 7 juni open

Door Redactie | 6 juni 2020 | Geplaatst in IJmuiden e.o.

IJmuiden – Bunker Museum IJmuiden opent zondag 7 juni haar deuren weer. Iedere eerste en derde zondag van de maand is het Bunker Museum te bezoeken. Het museum bestaat uit zeven bunkers waarin de collectie tentoon gesteld wordt.

In een van de ruimtes is een onderkomen ingericht zoals dit er in de oorlog uitgezien heeft. Aan de bedden hangen de veldflessen en helmen. Op tafel ligt zelfs nog het kaartspel alsof de ruimte net is verlaten. We nodigen u graag uit om aan deze tafel plaats te nemen om het verblijf in een bunker zelf te ervaren.

Tijdens het museumbezoek zijn ervaren suppoosten aanwezig die de bezoekers graag vertellen over de collectie en tentoon gestelde materialen.

Blijft u liever buiten? Het buitenterrein is ingericht met tal van originele objecten. De bezienswaardigheden zijn te bereiken via wandelpaden of loopgraven. De loopgraven lopen deels onder de grond. Laat u tijdens deze spannende rondgang vooral verrassen!

Het is verplicht vooraf aan een bezoek aan het museum online een toegangskaart te reserveren. Voor meer informatie of het maken van een reservering bezoek de website van Bunker Museum IJmuiden: www.bunkermuseum.nl. (Foto: Bos Media Services)

Andere berichten

Bunkerdag in het Bunkermuseum→

Vereende krachten voor een schoon bunkergebied→

Bunkerbezoek en excursies→

Het Bunkermuseum is een bezoek zeker waard→


Recent nieuws

  • Laat de Zomerpret maar beginnen!
  • Vandaag in het duin: Op zoek naar de zebrarups en de sint-jacobsvlinder
  • Deze zomer extra openstellingen Forteiland IJmuiden
  • Landelijke Open Imkerijdagen 2025
  • Typisch IJmuiden: klusje in de Vissershaven
  • Bij de redactie aan tafel : Annet van der Vlugt
  • Knutselworkshop in Pieter Vermeulen Museum
  • Buurtbarbecue: smullen en genieten van een kleurrijk samenzijn!
  • De ‘vernieuwbouw’ is begonnen
  • Lange Nieuwstraat 12 t/m 178  krijgt duurzame metamorfose
  • Rondleiding door Oud Velsen
  • Feestelijke start van Zomerpret in Sporthal Oost
  • Blik op een buurtkastje
  • Om vast in de stemming te komen
  • Afzwemfestijn bij Watervrienden IJmuiden
  • Hooggespannen verwachtingen voor jubileumeditie Summer Park Sessions
  • Franciscus got Talent!
  • Hoe krijg je als bedrijf voet aan de grond in Duitsland?
  • ‘Wie jarig is trakteert’
  • Tip van de bakker!
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}