Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Basisschool de Westbroek basketbalkampioen van Velsen

Door Redactie | 21 maart 2024 | Geplaatst in IJmuiden e.o., Regio, Santpoort e.o.

Velsen – Afgelopen zaterdag werden de halve finales en finales gespeeld van het schoolbasketbaltoernooi van de gemeente Velsen. Onder grote interesse van klasgenootjes, familieleden en andere geïnteresseerden ging de Westbroek met de Toermalijn en de Jan Campert met de Zefier de strijd aan voor een plek in de finale.

Beide halve finales waren bloedstollend spannend. Vooral bij de Jan Campert tegen de Zefier ging het lange tijd gelijk op en werd de eindstand pas in de laatste halve minuut beslist in het voordeel van de Jan Campert. Bij de andere halve finale was de Westbroek te sterk voor de Toermalijn die het helaas moesten doen zonder de geblesseerde basketballer Koen Wortel.

De troostfinale ging tussen de Toermalijn en de Zefier. Ook dit was een thriller. Met een eindstand van 5-6 wist de Zefier de winst naar zich toe te trekken, waardoor de Toermalijn op de vierde plek en de Zefier op de derde plek is geëindigd.

De finale werd gespeeld tussen de Westbroek en de Jan Campert. De Jan Campert had geen enkele leerling die op basketbal zit, dus extra knap dat zij het zover geschopt hadden. Helaas was de Westbroek net een maatje te groot voor hun in de finale.

Actiefoto Jan Campert. Foto: Erik Schlatman Akrides

Speciaal voor het 40ste schoolbasketbaltoernooi was wethouder Bram Diepstraten naar de hal gekomen om de finales te bekijken en na afloop de prijzen uit te reiken.

Er kan zeer positief worden teruggekeken naar een meer dan geslaagd toernooi. De Westbroek (voor het 3×3 toernooi) en de Zefier (voor de vrije worpencompetitie) kunnen een jaar lang genieten van de grote wisselbekers en hopelijk zijn zij er volgend jaar weer bij om hun titels te verdedigen.

Wethouder Bram Diepstraten vond het ook reuze spannend en poseert met de spelers van De Westbroek met de eerste prijs en de wissel. Foto: Akrides fotograaf Erik Schlatmann.

Andere berichten

Beekvliet schrijft geschiedenis bij finale schoolbasketbaltoernooi Velsen→

Spanning en spektakel: Finale schoolbasketbaltoernooi Velsen→

Schoolbasketbaltoernooi Velsen: Wie grijpt de titel?→

De strijd om de finaleplaatsen schoolbasketbaltoernooi→


Recent nieuws

  • Mijlpaal voor IJmuiden: start eerste deelplan gebiedsontwikkeling Pont tot Park
  • Het wordt een geweldige zomer voor alle kinderen in Velsen
  • Samen koers bepalen: huurders en partners praten én eten mee over toekomst volkshuisvesting in Velsen
  • Wat een mooie prestatie van VZV!
  • Gorgonzola Galm
  • Bij de redactie aan tafel: Gerrit Wolthuis
  • Met elkaar bouwen we aan een sterke gemeenschap!
  • Sterk staaltje van wat Samen Velsen kan realiseren
  • Zwarte band karate voor Jurre van der Linden en Steven Le
  • Blik op een buurtkastje
  • Met ontmoetingscentrum Zeestroom het water op: een dag om nooit te vergeten
  • Nieuws uit Dorpsfeest-Santpoort 2025
  • Waardevolle Westerveld Inspiratiebeurs in Driehuis
  • Midzomernacht Top2000 Concert mooie start van de zomer
  • Typisch IJmuiden: de Velserduinweg (deel 3)
  • Nieuwe tentoonstelling Kunstcentrum de Kolk: ‘In de schaduw van eenvoud’
  • Thuis in Santpoort
  • Olympiade Velsen: sportieve strijd tussen basisscholen
  • ‘Working nine to five’ in het Haventheater IJmuiden
  • Scoop! Jesse Prins lanceert uniek talentenprogramma op Strand van Oranje
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}