Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Lezing bij expositie in Pieter Vermeulen Museum

Door Redactie | 12 mei 2022 | Geplaatst in IJmuiden e.o., Santpoort e.o.

Driehuis – Kunstenaar Linda Molenaar exposeert tot 18 september in het Pieter Vermeulen Museum. Op zondag 15 mei van 11.00 tot 12.00 uur houdt zij in het museum een lezing en een presentatie over het maakproces van haar bijzondere kunstwerken. Met de ogen van een kunstenaar kijkt Linda naar de natuur. De Nederlandse dierenwereld spreekt al jaren tot haar verbeelding, wat zich uit in de vorm van kunstwerken, performances, lezingen, workshops en binnenkort ook wandelingen.

Linda’s werkwijze levert wonderlijke combinaties op van natuurlijke materialen en ambachtelijke technieken, die ze zich graag meester maakt. Allerlei verschillende voorwerpen en elementen van mens en dier, als botjes, vacht, haar, eierschalen, kiezen etc. gecombineerd met ‘hulpstukken’, worden ontleed, samengebracht, ingenaaid en aangekleed tot een wezen op zich. Voor meer informatie kijk ook op www.lindamolenaar.nu

De kosten voor de lezing en een ‘Meet en greet’ met Linda Molenaar zijn 5 euro per persoon. De lezing is geschikt voor volwassenen en oudere kinderen vanaf ongeveer 10 jaar. Aanmelden kan op www.pieter-vermeulen-museum.nl bij de knop ‘tickets’. Na de lezing  is er de mogelijkheid om zelf iets te maken van paardenhaar en de tentoonstelling ‘Dino’s’ te bezoeken.

Foto’s: aangeleverd

Andere berichten

Knutselworkshop in Pieter Vermeulen Museum→

Knutselworkshop in Pieter Vermeulen Museum→

Knutselworkshop in Pieter Vermeulen Museum→

Pieter Vermeulen Museum heeft ruimere openingstijden in  vakantie→


Recent nieuws

  • Een Zee van Staal vijf nieuwe beelden rijker
  • Blik op een buurtkastje
  • Samen zingen in de Nieuwe Kerk
  • Om vast in de stemming te komen
  • Wereldklasse opera- en ballet op het grote doek van het Haventheater
  • Afzwemmen voor het zwemABC onder tropische omstandigheden
  • Financiële planning: wanneer past een persoonlijke lening in jouw situatie?
  • Groeneveen Toernooiweek met Eredivisie randje
  • Zomerfestijn: zeil deze zomer mee langs vier wereldculturen
  • Tuinmeubelen voor een tuin aan de kust
  • Meer dan 100 prentenboeken gedoneerd aan de VoorleesExpress Velsen
  • Word DJ deze zomer in Velsen!
  • Dubbele zomertentoonstelling in Zee- en Havenmuseum
  • Zo hou je je huis koel bij een hittegolf
  • Bij de redactie aan tafel : Amber Souwer
  • Keverdag 2025 bij de Ruïne van Brederode
  • Koninklijke onderscheiding voor John van Opijnen
  • Logeerzorg biedt tijdelijke ondersteuning voor mantelzorgers
  • Meer mensen beter laten horen: Van Boxtel hoorwinkels wordt Audika
  • Tien jaar BuitenGewoon: ‘Jullie zién mensen!’ 
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}