Velsen – Zodra de zwembaden weer open mochten voor zwemlessen heeft WVIJ alles op alles gezet om de lesgroepen zo veel mogelijk te laten oefenen. Omdat de wedstrijdzwemmers nog niet mogen trainen, hebben de A-, B-, en C-groepen sinds het heropstarten van de lessen twee uur per week les gehad waarin keihard werd geoefend. Inmiddels hebben de watersportvrienden een C-, B- en A-afzwemmoment gehad. Helaas nog steeds zonder publiek, maar gelukkig heeft dat de pret van de kinderen niet hoeven te drukken en hebben ze allemaal hun diploma gehaald.
Op 30 maart hebben 12 toppertjes hun C-diploma in ontvangst mogen nemen. De sfeer tijdens het afzwemmen was opperbest, maar er is ook een verdrietige noot te schrijven: deze kinderen hebben hun A-, B- én C-diploma zonder ouders en ander publiek moeten behalen.
Gefeliciteerd: Feline, Chahid, Miliana, lucas, Wesley, Carmel, Jezzebelle, Haylee, Finn, Lexi, Marcello en Janna-Rosa. (Foto boven)

Op 6 april was de B-groep aan de beurt voor het afzwemmen. De tien kinderen hebben hun vaardigheden goed laten zien en na afloop was er zelfs tijd om nog een extra rondje door ‘het gat’ én van de duikplank te springen. De avond werd nog gedenkwaardiger: bij het naar buiten gaan werden de kinderen in een witte wereld met getoeter, vlaggen en ballonnen onthaald. Nog niet eerder hebben de badmeesters en -juffen midden in een sneeuwbui zwemdiploma’s uitgereikt.
Gefeliciteerd: Jadon, Roemer, Abdirashid, Levi, Djelano, Yuna, Yfke, Sterre, Yuna en Annabelle.

Op 10 april tenslotte, hebben acht kinderen met succes voor hun A-diploma afgezwommen. Ook nu verliep het afzwemmen voorspoedig en was er tijd voor een extra rondje door het gat. Natuurlijk mochten de kinderen ook van de duikplank waarbij een waaghals zelfs een salto durfde te maken.
Gefeliciteerd: Sil, Kick, Adam, Elise, Senna, Anna-Lotte, Djezzy Jane en Yasmine
Foto’s: aangeleverd