Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Wie goed doet, goed ontmoet

Door Redactie | 10 oktober 2022 | Geplaatst in IJmuiden e.o.

IJmuiden – Het Sociaal Wijkteam Velsen ondersteunt inwoners bij allerhande vragen. Met de rubriek: Samen voor elkaar, wil het Sociaal Wijkteam inwoners die iets voor een ander betekenen, in het zonnetje zetten.

Voor Merel Hobbelen is het glashelder waarom ze doet wat ze doet. ,,Wie goed doet, goed ontmoet, zeg ik altijd maar,’’ stelt de Zeewijkse die twee weken voor de zomervakantie een wel heel bijzonder initiatief handen en voeten gaf. Merel: ,,We hebben geld ingezameld en zomerspeelgoed opgehaald voor kinderen die vanuit hun thuissituatie niet op vakantie kunnen gaan en zich moeten vermaken rondom hun huis. Het komt er op neer dat ik 15 gezinnen ondersteun. Het doel was om de ouders één dag onbezorgd met hun kinderen te laten genieten op het strand. Dat is gelukt. Ik heb 15 tassen gevuld met in totaal 40 waterspuiten, 40 bellenblaas spullen maar ook zonnebrand en iets te drinken en ijsjes. De actie gaf ook mij enorm veel positieve energie.’’

Minimaal budget

Merel vervolgt: ,,Ik weet wat het is om van een minimaal budget te moeten rondkomen. Dat is vandaag de dag steeds lastiger met die prijsverhogingen in de supermarkt en de gestegen gasprijzen. Dat is echt niet leuk meer,‘’ weet de energieke vrijwilligster als geen ander. Merel: ,,De respons die ik krijg is heerlijk. De mensen zijn zo blij met het initiatief. We zitten in een gezamenlijke appgroep en houden elkaar van alles en nog wat op de hoogte. Het hele jaar door verzamel ik spullen en soms is dat best wel lastig want zo groot ben ik niet behuisd. Neemt niet weg dat ik mij blijf inzetten voor mensen die deze hulp hard nodig hebben en een steuntje in de rug kunnen gebruiken. Als er mensen zijn die spullen willen doneren, dan verzoek ik hen met mij per mail contact op te nemen. m.e.hobbelen@gmail.com. Weet u ook iemand die in deze rubriek past, of kunt u steun gebruiken, stuur dan een mailtje naar: contact@swtvelsen.nl.

Foto onderschrift: Voor Merel Hobbelen is het glashelder waarom ze doet wat ze doet. Foto: aangeleverd

Andere berichten

Het is Sinterklaas voor iedereen!→

Inzamelingsactie voor de buurtkastjes een succes→

Els Zorgdrager gelooft in missie Platform Toegankelijk Velsen→

Nu ook contactpunt voor inwoners in Velsen-Noord→


Recent nieuws

  • Rondleiding dorp Velsen
  • Haventheater IJmuiden lanceert Film & Ontbijt met legendarische musical The Sound of Music
  • No lemons, please! gaat door met razend enthousiaste Niki Steeman
  • Reünie Tender College, Flevum, Hendrik Pierson en Tiberius
  • Busrit leidde tot 65-jarig huwelijk
  • Grote brand Trawlerkade
  • ‘Stop geweld tegen vrouwen’
  • Bunker-Doe-Dag voor gezinnen in Nationaal Park Zuid-Kennemerland
  • Oktoberfest op Plein 1945
  • Buurt Zomer Feest in Oud-IJmuiden
  • Kledingbeurs voor het goede doel draait al jaren goed
  • Kinderboom in Driehuis gesneuveld
  • TV-abonnement: nuttige voorziening of overbodige luxe?
  • DCIJ-nieuws: Bos en Doornbosch meteen scherp bij seizoensopening
  • Ruim u boekenkast lekker op, gun uw boeken een tweede leven
  • Blik op een buurtkastje
  • Leer (slim) schaken bij Schaakclub Santpoort
  • Na het grote succes van vorig seizoen is Fish & Film terug!
  • Multigroove Festival zaterdag afgelast door overmacht
  • LTC Hofgeest viert 35 jaar
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}