Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Vissenloop Braderie Centrum IJmuiden

Door Redactie | 31 mei 2023 | Geplaatst in IJmuiden e.o.

IJmuiden – Aanstaande zaterdag vindt voor de zevende keer hét wandelevenement van Velsen plaats. Tijdens de Vissenloop zal massaal gewandeld worden voor KWF Kankerbestrijding. Een mooi en zeer noodzakelijk doel natuurlijk maar de Vissenloop is ook een feestje voor de wandelaars. De start en de finish zijn op Plein 1945 en onderweg hebben is er van alles te beleven zodat de kilometers voorbij vliegen.

Centrum IJmuiden heeft een feestelijke Vissenloop Braderie georganiseerd voor de mensen die komen aanmoedigen voor de laatste loodjes, de lopers die even pauzeren willen voordat ze worden ‘binnengehaald’ en iedereen die zin heeft in muziek en gezelligheid.

Op het Marktplein en de Lange Nieuwstraat treden artiesten op. Wouter Wensink, Johnny & The Gangster, spelend op en bij een klassieke Amerikaanse old-timer, ons aller gangmaker Dennis Sintenie, Stijl Achterover en Duo Zwartwit zullen de Vissenloop luister bijzetten vanaf 11.00 uur tot 17.00 uur.

Het weer? De weersverwachting voor zaterdag ziet er gunstig uit voor de wandelaars en toeschouwers tijdens de 7e editie van de Vissenloop. Dat belooft extra sfeervol te worden! Een kleine 2000 mensen schreven zich reeds in. Op de dag zelf kan men zich ook nog inschrijven op het startterrein Plein 1945.

Centrum IJmuiden wenst iedereen veel plezier en een recordopbrengst voor KWF Kankerbestrijding.

Foto: aangeleverd

Andere berichten

Vissenloop 2025: nat maar wat geeft dat?→

Loop mee met de Vissenloop IJmuiden! Samen in beweging tegen kanker→

Als het niet regende scheen de zon. Een beetje→

Wandel mee met de 8e editie van de Vissenloop→


Recent nieuws

  • Lange Nieuwstraat 12 t/m 178  krijgt duurzame metamorfose
  • Rondleiding door Oud Velsen
  • Feestelijke start van Zomerpret in Sporthal Oost
  • Blik op een buurtkastje
  • Om vast in de stemming te komen
  • Afzwemfestijn bij Watervrienden IJmuiden
  • Hooggespannen verwachtingen voor jubileumeditie Summer Park Sessions
  • Franciscus got Talent!
  • Hoe krijg je als bedrijf voet aan de grond in Duitsland?
  • ‘Wie jarig is trakteert’
  • Tip van de bakker!
  • Gideon Nijemanting lijsttrekker CDA Velsen voor gemeenteraadsverkiezingen 2026
  • Wethouder Sebastian Dinjens stopt in Velsen
  • Velsen krijgt tweede pont: ‘Belangrijke stap voor bereikbaarheid regio’
  • Velsen vanuit de fotografie-leerlingen van het Tender College
  • Zelf zien hoe het duinlandschap herstelt
  • Hart voor kids week: stapelgek op jou!
  • Het orchideeënparadijs ontdekken!
  • Gratis loodvrije producten voor zeevissers
  • Een lach en een traan bij het NK trampolinespringen
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}