Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Taxiservice Van der Valk zoekt parttime chauffeurs

Door Redactie | 22 juli 2022 | Geplaatst in Zakelijk-Nieuws-Landelijk

IJmuiden – Op zoek naar een uitdagende en afwisselende parttimebaan? Taxiservice Van der Valk zoekt wegens uitbreiding van de dienstverlening taxi- en buschauffeurs die beschikbaar zijn voor één of twee dagen in de week. Het bedrijf heeft zich gespecialiseerd in personenvervoer in het hogere segment, waarbij verre ritten geen uitzondering zijn.

Eigenaar Henk van der Valk heeft contracten met diverse bedrijven in de offshore- en visserijwereld, maar mag ook het Koninklijk Huis tot zijn klantenkring rekenen. Inmiddels telt zijn bedrijf achttien medewerkers en bestaat zijn wagenpark uit veertien voertuigen, waaronder twee bussen. ,,We krijgen er een derde bus bij’’, meldt hij trots. Het blijkt echter momenteel lastig te zijn om goed gemotiveerd personeel te vinden. ,,Terwijl dit toch juist één van de leukste beroepen is die je kunt bedenken. Je komt op plekken waar je anders nooit komt. Alleen al deze week hadden we ritten naar Denemarken, Duitsland en België, maar ook gewoon binnen Nederland’’, aldus Henk. Hij zoekt mensen die niet alleen uitstekend kunnen autorijden, maar zich ook als een correct gastheer weten te gedragen. ,,Misschien een 65-plusser, die het leuk vindt om dit werk één of twee dagen in de week te doen. Maar iedereen is welkom, van jong tot oud.’’ Om taxiwerk te mogen doen, is een chauffeurspas vereist. Hiervoor moet eerst een speciaal examen worden afgelegd. Henk: ,,We voeren eerst een sollicitatiegesprek met de kandidaten. Als iemand in aanmerking komt voor de vacature, verzorgen wij in eigen beheer het hele traject om de chauffeurspas te krijgen.’’ Kijk op www.taxivdvalk.nl voor de contactgegevens.

Foto: aangeleverd

Andere berichten

Dit is wat je moet weten over een lekkend plafond→

Polycarbonaat golfplaten voor meer daglicht rond IJmuiden→

Woningmarkt in regio Velsen blijft onder druk: wat betekent dat voor kopers?→

Rijkswaterstaat vervangt ventilatiesysteem Wijkertunnel (A9)→


Recent nieuws

  • DCIJ-nieuws
  • Basketball’sCool weer van start in IJmuiden
  • Bij de redactie aan tafel
  • Typisch IJmuiden
  • Gun uw boeken een tweede leven
  • Kunstenaars Collectief Velsen 35 jaar exposeert in Raadhuis voor de Kunst
  • Op zoek naar nieuwe vrienden en nieuwe ervaringen?
  • High Five van start om kids per voet of fiets naar school te krijgen
  • Kinderen van De Parnassia kijken uit naar 30-jarig jubileum
  • Proef Spaarnwoude Park op zondag 18 oktober 2026
  • Groen Staal: haast maken met vergroening van Tata Steel
  • Opening nieuwe locatie ZilverFitness
  • Juf Anita 40 jaar in het onderwijs
  • Vrijwilliger in Velsen
  • Informatiebijeenkomst hormonale therapie bij borstkanker
  • 125-jaar turn- en trampoline geschiedenis
  • Textielcafé biedt nu ook leuke textielworkshops
  • Tentoonstellingen over 150 jaar IJmuiden verlengd
  • Woningbedrijf Velsen kijkt vooruit tijdens Festival VOOR Omgevingskwaliteit
  • Werken bij De ZorgSpecialist?
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Margadantstraat 34
1976 DN IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
  • Beheer opties
  • Beheer diensten
  • Beheer {vendor_count} leveranciers
  • Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
  • {title}
  • {title}
  • {title}