Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Bóórdevol lokaal nieuws!

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • 50 Plus-Wijzer
    • Lijf & Gezondheid
      • Lijf & Gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Afzetpunten
    • Andere uitgaven
    • Voorwaarden
    • Privacy

RIGO Verffabriek adviseert: SKYLT Sealer en STEP 1K Ultramat

Door Redactie | 26 oktober 2020 | Geplaatst in IJmuiden e.o., Santpoort e.o.

IJmuiden – SKYLT is inmiddels meer dan 15 jaar ongeëvenaard op het gebied van onzichtbare bescherming, van zowel parketvloeren als allerhande interieurbetimmering en meubels. Nu is er voor minerale ondergronden de SKYLT Sealer. De SKYLT Sealer maakt het behandeled oppervlak waterafstotend. Wanneer deze wordt afgelakt met twee lagen SKYLT Original behoud je het onbehandelde uiterlijk van de vloer of wand en bescherm je die tegen vuil en vlekken. De sealer heft het wateraantrekkende karakter van minerale oppervlakken op, zodat je het af kunt lakken met SKYLT. Hoewel SKYLT Sealer aanvankelijk een lichte verkleuring geeft aan het oppervlak zie je daar niks meer van zodra het is afgewerkt met SKYLT Original. Ideaal voor een aanrechtblad, vloer van beton ciré of een stoere, industriele wand van cement. Met SKYLT Sealer behoud je de pure en authentieke karakter van het object. SKYLT Sealer is vanaf nu verkrijgbaar bij RIGO Verffabriek.

STEP Parketlak 1K Ultramat #6640: makkelijk in gebruik met een ultramatte uitstraling

Ook nieuw in het assortiment van RIGO is de STEP Parketlak 1K Ultramat. De parketlak is extreem makkelijk in gebruik en heeft een ultramatte uitstraling. Het is de perfecte aanvulling naast de 1K parketlakken met een mat en satijn afwerking. STEP Parketlak 1K Ultramat heeft geen 2e component nodig en is dus economisch in gebruik. De ultramatte lak is te combineren met de STEP grondlakken. Zo krijg je met de STEP Grondlak Warm een mooie, warme uitstraling. Net zoals de andere lakken is de STEP Parketlak 1K Ultramat ontwikkeld in samenwerking met ervaren parketteurs. Want hoewel vloeren lakken echt een vak is, wil RIGO het niet moeilijker maken dan het is. Even schudden en lakken maar! 

Nieuwsgierig geworden? Bezoek RIGO Verffabriek tijdens de Interieur Collectiedagen die verschoven zijn naar 31 januari tot en met 2 februari en laat je inspireren.  Bezoek RIGO Verffabriek op de Dokweg 40 in IJmuiden en zie ook: www.rigoverffabriek.nl.

RIGO Verffabriek

RIGO Verffabriek is een Nederlands familiebedrijf dat sinds 1938 verf, olie en lak producten maakt. Vanaf het allereerste begin doen ze dat in IJmuiden. Ze streven er naar dat zo vooruitstrevend en oprecht mogelijk te doen. Daardoor zijn de producten innovatief en gebruiken ze zoveel mogelijk herwinbare grondstoffen. Dit resulteert in de inmiddels vermaarde SKYLT-technologie, ROYL oplosmiddelvrije oliën, STEP watergedragen lakken, EKODUR professionele schildersverf, en bijvoorbeeld TOPLIN lijnolie standverf. En dat is slechts een kleine greep uit het aanbod. Het maken van verf is bij RIGO echt mensenwerk. En daar zijn ze trots op. Daarom kunnen ze zeggen: RIGO Verffabriek is een platform voor en door vakmensen. Samen maken ze Meesterwerk. Zie ook: www.rigoverffabriek.nl. (Foto’s: aangeleverd)

Andere berichten

‘RIGO Verffabriek’ en ‘Blanchon Group’ gaan samen verder→

De passie voor Flamenco en Chopin in ’t Mosterdzaadje→

Tentoonstelling ‘Kriebelbeestjes’ nu al een succes→

Beestenbende in de bunkers→


Recent nieuws

  • De passie voor Flamenco en Chopin in ’t Mosterdzaadje
  • Tentoonstelling ‘Kriebelbeestjes’ nu al een succes
  • Beestenbende in de bunkers
  • Tender College en Ontmoetingscentrum Zeestroom bewegen samen
  • Afzwemmen bij de VelserZwemVereniging
  • Boussakou tekent profcontract
  • ViVa! Zorggroep: Duurzaam met een grote D.
  • VG-concert IJHmusementsorkest en Zanggroep Sparkle
  • Open dag LTC de Heerenduinen Tennis/Padel
  • Foto-expositie De Mens in de Visserhallen
  • Mario Grille blijft trainer bij FC Velsenoord
  • BC IJmond Familietoernooi
  • Luchtige informatieavond ‘Open over de Dood’
  • Dressuurwedstrijd senioren op manege Kennemergaarde
  • Nieuwe Clubkampioen 2023 bij Filmclub IJmond
  • Engelmundus en meer presenteert Club Classique
  • DCIJ-nieuws: Goede generale voor spelers kampioensteam
  • Gezamenlijk ontbijt bij  Kindcentrum De Pleiaden
  • Gratis chipactie voor katten in Kerbert Dierentehuis
  • Bomen- en Vogelbuurt aan de slag met groene daken
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Partnerbijdrages
  • Regio
  • Santpoort e.o.

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode Heemsteder
Jutter | Hofgeest Castricummer
WONEN.nl Pluswijzer
Lijf & gezondheid
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Afzetpunten
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu