Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Mooie cheque voor KNRM station Johanna Louisa

Door Redactie | 16 augustus 2019 | Geplaatst in IJmuiden e.o.

IJmuiden – Koffie en slagroomsoezen waren de garnering tijdens de woensdag gehouden bijeenkomst van de vrijwilligers van het KNRM-station Johanna Louisa. Het was het moment waarop KNRM directeur Jacob Tas een cheque in ontvangst mocht nemen ten bedrage van € 4.500,– zijnde de netto opbrengst van twee dagen hard werken tijdens het Havenfestival IJmuiden.

De vrijwilligers organiseren jaarlijks tal van activiteiten op het KNRM terrein met als doel het werven van fondsen ter ondersteuning van het werk van de Redding Maatschappij. Het weer was op de eerste festival dag eigenlijk iets te mooi maar dat werd gecompenseerd op de tweede dag en dat leverde gelijk een flink aantal extra bezoekers op. De verkoop van vis, hamburgers, frisdrank, de rommelmarkt en de speciale KNRM artikelen komen jaarlijks terug. De vaste sponsoren Bakkersland, Intervis en Parlevliet bieden zeer gewaardeerde steun en ook de vrijwilligers van de KNRM Reddingstations Zandvoort en Wijk aan Zee, de bemanning van de Prins Hendrik van het Nationaal Reddingmuseum, Zeevisvereniging Zandvoort met hun rooktonnen, de KNRBD, de Brandweer Velsen en de modelbouwers van SMG hebben bijgedragen aan het welslagen.

Naast de vaste activiteiten van het pr-station, het werk van de KNRM uitdragen, zal men zich de komende tijd ook weer richten op de werving van nieuwe vrijwilligers en uiteraard de activiteiten voor volgend jaar. Er zal dan geen havenfestival zijn maar zeker tal van festiviteiten zijn in het kader van Sail Amsterdam en Pre Sail in IJmuiden.

De afsluitende woorden van waardering en dank door Jacob Tas bij deze feestelijke bijeenkomst, zijn zeker een stimulans om ook volgend jaar er weer een mooi evenement van te maken. (foto: aangeleverd)

Andere berichten

Oproep nabestaanden verdronken redders→

Hoe de Nh1816 aan haar naam komt en de Koos van Messel→

Lijkvindingen op zee zijn heftige ervaringen→

Reddingbootparade KNRM 200 jaar→


Recent nieuws

  • Met groep 2/3 naar Vis van Kaatje
  • Wempe Automotive viert éénjarig bestaan met dank aan klant
  • Midzomeravond concert in de tuin van de Engelmunduskerk
  • Bosbeekschool Meisjes Groep 5/6 Nederlands Kampioen Schoolvoetbal 2025
  • ShowcaseWeekend in Theater De 3Klank
  • Takko Fashion ook in Velserbroek
  • Beer mist baasje
  • Mooi warm voorjaar zorgt voor extra vette Hollandse Nieuwe
  • Haventheater IJmuiden luidt samen met Welzijn Velsen de zomer in met spectaculaire filmvertoning van A Minecraft Movie voor jongeren
  • Irma met pensioen
  • Afwisselend programma Zomerpret Velsen 2025   
  • Direct omwonenden luiden noodklok AZC-plannen Santpoort-Zuid
  • Afscheidsbijeenkomst Peter Zoontjes in Telstar stadion
  • Derde editie Boer & Markt Santpoort: een fantastisch mooie dag
  • Kom gezellig volleyballen op het strand!
  • Geen betere plek voor 300 jaar oud anker dan Campus ’t Dok
  • Sport en cultuur beleven in Stadspark IJmuiden
  • Geslaagd voor 1e Dan Ju Jutsu: Femmeke Toepoel en Maurice Schulten
  • Buurtkien in Huis van de Wijk de Dwarsligger
  • V.V.IJmuiden JO13-1 Kampioen
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}