Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Bloemenpracht in Johan Maurits van Nassaulaan dankzij Buurtinitiatief

Door Redactie | 7 oktober 2024 | Geplaatst in Santpoort e.o.

Santpoort-Noord – Vanaf februari zal de Johan Maurits van Nassaulaan in Santpoort-Noord opgefleurd zijn met een prachtige bloemenpracht. Dankzij een buurtinitiatief van drie enthousiaste buren zijn er maar liefst 19 stroken bloembollen geplant, die zullen bloeien van februari tot juni.

Buurvrouwen Jowien en Kasia waren geïnspireerd door de mooie bloemstroken langs de fly-over en de Valckenhoeflaan. Jowien vertelt: ,,Telkens dacht ik: dat zou toch zo mooi zijn in onze straat. Dan noem je dat eens tegen een buur, droom je samen verder, en ik sprak een keer met wijkverbinder Yvette Jansen van Samenspel van de gemeente en zo werd het steeds concreter.”

De buurvrouwen klopten aan bij de gemeente. Arie Verburg, beleidsadviseur Samenspel van de gemeente Velsen, legde uit wat de mogelijkheden en voorwaarden waren. Via buurtbrieven werden bewoners uit de hele straat gevraagd wat zij mooi zouden vinden. Buurman Jens sloot zich bij de dames aan om mee te denken. Na overleg met verschillende buren en het afwegen van alle ideeën, werd besloten om 19 stroken bloembollen te planten in de bestaande grasperken, verspreid over de lengte van de straat.

Een van de zorgen van enkele buren was dat er veel kinderen in de straat spelen. Jowien: ,,Het is een heel aantrekkelijke straat voor gezinnen, dus die zullen er altijd zijn. Daarom moeten we allemaal accepteren dat er af en toe bloemen sneuvelen als er een bal of een kind doorheen gaat. Wilt u ook uw straat opleuken met kleurrijke bloemen? Ga dan naar www.samenvelsen.nl en start samen met uw buren een buurtinitiatief.

Het bloembollenmengsel (foto van website www.jubholland.nl, aangeleverd )

Andere berichten

Sterk staaltje van wat Samen Velsen kan realiseren→

Nieuwe initiatievenronde Samen Velsen deze maand van start→

Amberboom op rotonde Driehuis→

Speelveld Santpoort krijgt mooie opknapbeurt→


Recent nieuws

  • Velsen vanuit de fotografie-leerlingen van het Tender College
  • Zelf zien hoe het duinlandschap herstelt
  • Hart voor kids week: stapelgek op jou!
  • Het orchideeënparadijs ontdekken!
  • Gratis loodvrije producten voor zeevissers
  • Een lach en een traan bij het NK trampolinespringen
  • Filmprogramma Haventheater IJmuiden
  • Huttenbouw Velserbroek staat weer voor de deur
  • ‘Let’s Dance’ van DanceWorks Velsen in het Haventheater
  • Bibliotheek Velsen biedt jongeren tot 28 jaar gratis abonnement aan
  • Droom van vijf fietsvrienden komt uit op de langste dag van het jaar
  • Een Zee van Staal vijf nieuwe beelden rijker
  • Blik op een buurtkastje
  • Samen zingen in de Nieuwe Kerk
  • Om vast in de stemming te komen
  • Wereldklasse opera- en ballet op het grote doek van het Haventheater
  • Afzwemmen voor het zwemABC onder tropische omstandigheden
  • Financiële planning: wanneer past een persoonlijke lening in jouw situatie?
  • Groeneveen Toernooiweek met Eredivisie randje
  • Zomerfestijn: zeil deze zomer mee langs vier wereldculturen
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}