Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

DCIJ-nieuws: Kees Pippel pakt topscorerstitel hoofdklasse

Door Redactie | 23 maart 2022 | Geplaatst in IJmuiden e.o., Santpoort e.o.

Velsen – Zaterdag speelde Damclub IJmuiden (DCIJ) voor de laatste kans op een promotiewedstrijd. Hiervoor moest het zelf thuis winnen van 020 en moest het hopen op een misstap van Heijmans Excelsior uit Rosmalen. Ook hadden meerdere IJmuidenaren kans op de topscorerstitel van de hoofdklasse B.

Het ging echter direct fout voor DCIJ. Bram van Bakel trapte in de opening in een combinatie naar dam en kon meteen opgeven. Conall Sleutel hield goed stand tegen een grootmeester, totdat hij plots vergat een schijf op zijn korte vleugel te verdedigen. Wim Winter kwam na een grote “bomzet” ruil in de opening niet verder dan een degelijke remise. 

Cees van der Vlis kwam goed weg uit een slechte klassieke stand en stevende af op remise. In een 3-om-2 dammeneindspel raakt hij echter nog de kluts kwijt. Stijn Tuijtel werd tegen een internationaal meester naar achteren gedrukt. Toen hij toch nog naar een moeilijk eindspel wist af te wikkelen, vergat hij op tijd te zetten en verloor hij op de klok: 1-9.  aHierna wisten de IJmuidenaren een afstraffing te voorkomen. Jesse Bos zag allerlei spannende varianten, maar besloot net als zijn tegenstander op safe te spelen: remise. Krijn ter Braake combineerde naar dam en wikkelde door zetdwang af naar een gewonnen dammeneindspel. Dankzij zijn overwinning eindigt Ter Braake in ieder geval op het podium van de topscorerslijst. De topscorerstitel van de klasse gaat echter naar nestor Kees Pippel (links op foto). Pippel, die een overweldigende centrumstand op het bord kreeg, wist een dammeneindspel op fraaie wijze te winnen. Martin van Dijk dacht goed uit de opening te komen, maar alle zeilen bijzetten om remise te spelen. Tot slot ging Jacqueline Schouten op het laatste moment nog onderuit: 7-13 voor de Amsterdammers. DCIJ heeft in de laatste ronde vrij en mag nog hopen op de derde plaats.

Foto: aangeleverd

Andere berichten

DCIJ-nieuws: Familie Doornbosch dicht bij stunt in Gouda→

DCIJ-nieuws: Max Doornbosch brutaal naar remise tegen wereldtopper→

DCIJ-nieuws: stuivertje wisselen bij Oudejaarstoernooi→

DCIJ-nieuws: lichtpuntjes tegen grootmeestersgilde→


Recent nieuws

  • Ontmoeten, bewegen en beleven op de Seniorenmarkt
  • Van de heide tot de haven
  • Heel Velsen Leest
  • Gemeente moet leegstand actief tegengaan
  • Woningbedrijf Velsen bedankt actieve huurders tijdens bijeenkomst in Telstar Stadion
  • Duo Antima en Italiaans pianist
  • Mike’s Bloemenhoek fleurt alles en iedereen op
  • Valentijnswandeling voor singles
  • Voor het CDA gaat politiek niet over systemen, maar over mensen: zorgen voor elkaar, een betrouwbare en menselijke overheid en buurten waar veiligheid en samenhang hand in hand gaan
  • Gratis lid van de bibliotheek en onderwijs op maat
  • Bedrijven gezocht voor deelname aan ‘On Stage’
  • Liberaal Blauw officieel toegelaten tot gemeenteraadsverkiezingen Velsen
  • GroenLinks kiest voor vertrouwen in mensen en voor sport en cultuur
  • Naar het schoolbal met Unidos
  • Filmprogramma Haventheater IJmuiden
  • Muzikale bingo met Wilhelmus, de Oranje Man
  • Winnares Harelbeekse poëziewedstrijd Katharina Schippers
  • Van IJmuiden naar de Noordoostpolder
  • Vandaag in het duin
  • Santpoort Response Team (SRT) moet bijdragen aan veiligheid
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
  • Beheer opties
  • Beheer diensten
  • Beheer {vendor_count} leveranciers
  • Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
  • {title}
  • {title}
  • {title}