Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

DCIJ-nieuws: Jeugdteam nipt onderuit in derby

Door Redactie | 15 juni 2022 | Geplaatst in IJmuiden e.o., Santpoort e.o.

Velsen – Bij Damclub IJmuiden (DCIJ) wordt de ontwikkeling van jeugdleden zoveel mogelijk gestimuleerd, het liefst door het organiseren van toernooien waarin de IJmuidenaren ook kinderen buiten de club treffen. Nu er weer meer mogelijk is, worden de banden met andere clubs weer aangehaald. Nadat de jeugd vorige week een toernooi tegen familieleden had, trof het nu in Driehuis een jeugdteam van de Haarlemsche Damclub (HDC). Dit was een goede manier om elkaar (opnieuw) te leren kennen, aangezien jeugdleden van DCIJ en HDC komend seizoen met een combinatieteam aan de nationale competitie mee gaan doen.

Er werden drie wedstrijden in wisselende opstellingen gespeeld. Het bleef tot de laatste wedstrijd spannend en het was zelfs muisstil in de speelzaal. Helaas trok DCIJ steeds net aan het kortste einde met driemaal 4-6. Voor de trainers was het echter goed om te zien dat alle jeugdleden het nodige van hun lessen hadden opgestoken. Zo won Jens Mischke fraai met een meerslagtruc in het eindspel en vloerde Moritz Woestenburg bijna met goed positiespel zijn ervaren tegenstander. Malak El Abbassi wist net als Jens tweemaal te winnen en ook Alex Kistemaker won op overtuigende wijze een partij. Salma El Abbassi pakte haar eerste punt tegen een andere club en ook Jihane El Abbassi gaf zich niet zomaar gewonnen. Over anderhalve week mag DCIJ zich in Haarlem revancheren.

De strijd tussen DCIJ en HDC, die online te volgen was, bleef niet onopgemerkt. Zo is een aantal Zuid-Hollandse clubs geïnteresseerd om het komend seizoen ook op vrijdagavond te spelen tegen DCIJ en HDC. Zo komt het jeugddammen stapje voor stapje weer in de lift na een lastige periode. 

Foto: De jeugd van DCIJ (links op de foto) tegen HDC. Foto: aangeleverd

Andere berichten

DCIJ-nieuws: Vliegende start Terweijden en Van der Avoort→

DCIJ-nieuws: met opgeheven hoofd de ereklasse uit→

DCIJ-nieuws: Geslaagde afsluiting paspoortlessen→

DCIJ-nieuws: Familie Doornbosch dicht bij stunt in Gouda→


Recent nieuws

  • 125-jaar turn- en trampoline geschiedenis
  • Textielcafé biedt nu ook leuke textielworkshops
  • Tentoonstellingen over 150 jaar IJmuiden verlengd
  • Woningbedrijf Velsen kijkt vooruit tijdens Festival VOOR Omgevingskwaliteit
  • Werken bij De ZorgSpecialist?
  • Open Monumentendag op Westerveld
  • Filmprogramma Haventheater
  • Beleef de verborgen geschiedenis tijdens de Bunker-Doe-Dag
  • Pianist Marcel Worms en Yulianna Beziazychna in ’t Mosterdzaadje.
  • Een zeer geslaagde jubileumviering van 80 jaar IJmuider Bridgeclub De Jump.
  • Na 27 jaar een nieuw hoofdstuk voor Afslankstudio Velserbroek
  • Open dag Muziekvereniging Soli en dansstudio Jolein
  • Jan van Hokkai Kitchen en de haring van Henk gaan internationaal
  • De Jumbo Velserhof wordt een enorme buurtwinkel
  • Summer Park Sessions trotseert regen en trekt opnieuw duizenden bezoekers
  • Schaakcursus voor volwassenen bij Schaakclub Santpoort weer van start
  • Nieuwe theatershow Daddy Cool Turns 50
  • Dennis Gouda is officieel een Rots in de Branding
  • Repair Café bij Vereniging Santpoorts Belang
  • Open Monumentendagen 12 en 13 september geven inkijk in Oud-Velsen van weleer
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Margadantstraat 34
1976 DN IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
  • Beheer opties
  • Beheer diensten
  • Beheer {vendor_count} leveranciers
  • Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
  • {title}
  • {title}
  • {title}