Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

D66Velsen kiest opnieuw Sander Smeets als lijsttrekker voor de gemeenteraadsverkiezingen 2026

Door Redactie | 11 oktober 2025 | Geplaatst in IJmuiden e.o., Santpoort e.o.

Velsen – De leden van D66 Velsen hebben Sander Smeets opnieuw gekozen als lijsttrekker voor de gemeenteraadsverkiezingen op woensdag 18 maart 2026.

Voorzitter Ronald Vessies: ,,De afgelopen vier jaar heeft Sander laten zien dat hij met energie, optimisme en resultaatgerichtheid echt verschil maakt voor Velsen. We zijn trots dat hij ons opnieuw aanvoert richting de verkiezingen van 2026.”

Impact

Sander Smeets is inmiddels vier jaar wethouder en heeft in die periode veel impact gemaakt. De gemeente werkt aan 2.000 nieuwe woningen en heeft een regeling ingevoerd die het voor ouderen makkelijker maakt om kleiner te wonen en zo ruimte te maken voor jonge gezinnen. Het groen in en rond de dorpskernen is niet alleen behouden, maar uitgebreid met nieuwe verbindingen tussen de duinen en Spaarnwoude. IJmuiden en Velsen-Noord krijgen een sterke impuls door projecten als Pont tot Park en het Actieplan Velsen-Noord. Daarnaast wordt 25 miljoen geïnvesteerd in kunst en cultuur, zoals in de nieuwe Stadsschouwburg, die de culturele sector in Velsen versterkt, in de top en in de breedte.

Sander Smeets: ,,De afgelopen jaren hebben laten zien dat je met een positief geluid problemen van inwoners kunt oplossen. We hebben bewezen dat Velsen groener, socialer en leefbaarder kan worden als we samenwerken aan vooruitgang. Ik kijk ernaar uit om dat werk voort te zetten. Het kan wél!”

Foto: Sander Smeets is inmiddels vier jaar wethouder en heeft in die periode veel impact gemaakt. Foto: aangeleverd

Andere berichten

Zee- en Duinwijk bijna 200m2 groen rijker tijdens Grote Plantdag→

Ontmoeten, inspireren en kennis delen op Velsen Top→

Bedankt→

Seniorenmarkt in het teken van ontmoeten, bewegen en beleven→


Recent nieuws

  • Biljarttoernooi Kader 38/2 om Kampioenschap Velsen in de Hofstede
  • Eenmalige comeback:
  • Pianist Sergey Smirnov en ‘Lente, Bevrijding’ in ’t Mosterdzaadje
  • Zonnige meivakantie aan de Havenkade
  • 20e Herdenking van verzetsheld Jan Bonekamp
  • Samen Velsen is dé plek om ideeën voor de buurt werkelijkheid te laten worden
  • Filmprogramma Haventheater
  • Rook van grote Veluwebrand zichtbaar in regio
  • Bij de redactie aan tafel : Lydia Moreira
  • Stekkenmarkt bij De Hofgeest
  • 7Days Fashion maakt de hele week een beetje bijzonder
  • Koningsdag 2026: Wat was het weer leuk!
  • Zetwerkconfigurator: strakke dak en gevelafwerking voor projecten in IJmuiden en Velsen
  • Kleutergroepen Origon gaan aan tafel
  • Voorjaarsschoonmaak
  • OIG is heel blij met de sponsoren én de vrijwilligers
  • Seniorencoalitie wil ouderenbeleid hoger op lokale agenda
  • Tegenvallend Stormvogels wordt verrast door gedreven Kagia
  • Nachtklus Driehuis en Santpoort-Noord
  • Het spande erom maar helaas…
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
  • Beheer opties
  • Beheer diensten
  • Beheer {vendor_count} leveranciers
  • Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
  • {title}
  • {title}
  • {title}