Driehuis – Laat u ook deze keer weer verrassen op de altijd gezellige markt in de Engelmunduskerk te Driehuis aan de Driehuizerkerkweg 111 op zaterdag 14 en zondag 15 maart.
Er vallen vele pareltjes te scoren, want de ingebrachte spullen zijn van hoge kwaliteit. Spiegels en klein meubelen, elektrische apparaten, servies en glaswerk, lp’s en cd’s, lampen, gereedschap, puzzels, tassen en speelgoed, curiosa en religieuze artikelen. Allemaal spullen die een tweede kans krijgen!
De markt wordt steeds aangevuld uit de voorraad. De boekenmarkt staat wijd in de omgeving bekend om zijn prachtige indeling per categorie. Ook hier een grote keuze aan allerlei genres zoals thrillers, romans, geschiedenisboeken, kinderboeken, kookboeken, hobbyboeken, heemkunde. Ook hier wordt steeds uit voorraad aangevuld. Alleen op zaterdag 14 maart de echte oliebollen van bakkerskwaliteit.
Op=Op
In de koffiecorner kunt u een kopje koffie of thee met wat lekkers of een broodje kopen. Tenslotte kunt u door het raden van de aankoopprijs van de inhoud van een boodschappenmand, de boodschappen winnen voor 1 euro. De opbrengst van de markt is voor het onderhoud van de Monumentale Engelmunduskerk het ‘Hart van Driehuis’. De markt is op beide dagen van 10.00 uur tot 16.00 uur geopend.
De boekenmarkt staat wijd in de omgeving bekend om zijn prachtige indeling per categorie. Foto: aangeleverd

