Velsen – GroenLinks investeert in sport en cultuur omdat het mensen samenbrengt. En GroenLinks wil dat de gemeente inwoners altijd vanuit vertrouwen benadert.
,,Iedereen in Velsen moet kunnen meepraten over de beslissingen in onze gemeente. Niet alleen diegenen die het hardst schreeuwen, maar ook mensen die niet standaard hun stem laten horen.” Aldus Ernst Dobber (66), kandidaat nummer 5 voor GroenLinks. Hij is opleidingsmanager bij het Nova College in Hoofddorp en woont in Santpoort-Noord.
,,Inwoners weten vaak het beste wat er nodig is om hun buurt te verbeteren. Met buurtbudgetten kunnen ze bijvoorbeeld hun straat vergroenen of een burendag organiseren. Ook bibliotheken en buurthuizen zorgen voor verbinding.”
GroenLinks wil dat alle inwoners de kans krijgen om dichtbij huis te sporten en bewegen, en om hun talenten te ontwikkelen. Ernst: ,,Sport en cultuur zorgen voor ontspanning en nieuwe ontmoetingen. Onze sport- en amateurkunstverenigingen verdienen steun met betrouwbaar beleid.”
Onze plannen:
- We versterken de lokale democratie met eerlijke inspraak en buurtbudgetten.
- We investeren in bibliotheken, buurthuizen, cultuureducatie en verenigingen.
- We zorgen voor toegankelijke, groene speel- en sportvoorzieningen om de hoek.
Wil jij ook groen doen en meebouwen aan een gezond, eerlijk en verbonden Velsen? Stem op 18 maart GroenLinks!

Afbeelding aangeleverd

