Vertelconcert Toon Tellegen door Floor Wittink
Velsen – Het culturele seizoen van Podium Engelmundus start met een bijzondere voorstelling.
Op zondagmiddag 12 oktober smeedt Floor Wittink in de voorstelling ‘Misschien wisten zij alles’ verhalen en muziek samen tot een uniek vertelconcert voor volwassenen, maar ook voor kinderen.De verhalen zijn van schrijver, arts en dichter Toon Tellegen en de muziek is van onder meer Schubert, Bach en Ravel.
Zichzelf begeleidend op piano en saxofoon speelt en vertelt Floor enkele van de 214 intieme, filosofische en soms absurdistische verhalen over de mier en andere dieren uit het gelijknamige boek van deze schrijver. Muziek en vertellingen vormen een subtiele eenheid, die ontroert, verrast en je laat wegdromen. Leuk en interessant voor jong en voor oud. Meer informatie is te vinden op www.floorwittink.nl.
Praktische informatie
Het vertelconcert is op zondag 12 oktober om 15:00 uur in de Engelmunduskerk, Kerkplein 1 in Velsen-Zuid. Inloop vanaf 14.30 uur, entree tot 15 jaar 10 euro en vanaf 15 jaar 15 euro. Tickets zijn te bestellen via www.podiumengelmundus.nl/agenda. (foto: aangeleverd)