Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Zomerpret Velsen 2025 eindigt met lekker slotfeest vol spel & sport

Door Redactie | 31 augustus 2025 | Geplaatst in IJmuiden e.o., Santpoort e.o.

IJmuiden – In Sporthal Zeewijk aan de Planetenweg viel vrijdag de hele dag van alles te beleven voor Velsense kinderen. Ook de laatste dag van de schoolvakantie kon met spel, sport en plezier doorgebracht worden. Een heerlijke afsluiter van 6 weken Zomerpret in Velsen. Ooit in 2020 in coronatijd ontstaan, lijkt het erop, dat  Zomerpret in Velsen een blijvertje aan het worden is.

Tekst en foto: Arita Immerzeel

Bij binnenkomst in de sporthal ruikt het lekker, want er staat er een popcornkarretje. In het begin van de sporthal zijn duidelijk zichtbaar twee EHBO-ers aanwezig. Niet dat er gewonden zijn gevallen. ,,Af en toe is er een pleistertje nodig, het gaat hier om schaafwondjes. Het gebruikelijke werk bij sport en spel,’’vertellen de vrijwilligers.

Een eindje verderop joelen zes meisjes mee met de muziek die DJ Dylan & crew draaien. Ze dansen er met veel plezier bij. In de sporthal is van alles te doen en te kiezen. Rodeo, een survivalbaan, toffe springkussens, een reuzendartbord met magnetische pijlen, goalschieten, een reuze glijbaan en worstelen in dikmakende pakken. Er wordt gevolleybald met enthousiaste vrijwilligers van Smashing Velsen. Er kan geknutseld worden, gekleurd en vliegers worden gemaakt.

Een moeder uit Driehuis vindt de activiteiten leuk. ,,Ik ben hier met mijn drie dochters in de leeftijd van 9, 7 en 4 jaar. Er is voor elke leeftijd wel wat leuks te doen”. Vervolgens mag zij met een sprongetje de pijlen pakken van het magnetische dartbord, die nogal hoog terecht gekomen zijn. Een groep van zeven meisjes dart met elkaar. Met 11 jaar is Helin de oudste en 5 jaar Maryam de jongste.

Lydia Moreira, coördinator van deze vijfde editie van Zomerpret Velsen, kijkt op een mooie zomervakantie terug. ,,Ik ben trots op alle organisaties die aan Zomerpret hebben meegewerkt. Het waren er maar liefst 23! En zoveel vrijwilligers, echt een fantastische inzet van zoveel mensen om er een groot feest van te maken voor de kinderen van Velsen. Dit jaar heeft Gemeente Velsen Zomerpret voorzien van zonbescherming. Zo mooi en goed, aandacht voor de bescherming van de huid. Weren-kleren-smeren werd actief gepromoot en zonnebrandcrème werd gefaciliteerd vanuit de gemeente voor de buitenactiviteiten. Ik kijk terug op een prachtige zes weken met een record aantal Velsense kinderen, die mee deden!”

Andere berichten

Droom komt uit voor jonge DJ’s uit Velsen tijdens Zomerpret→

Zomerpret in Zee- en Havenmuseum in de sfeer van SAIL A’dam→

Zomerpret: een buitenkans om buiten te spelen→

Sport & Zwempret in zwembad De Heerenduinen→


Recent nieuws

  • Verkoop stoofperen op Beeckestijn
  • Lichtspel – Glas in Lood: glas-in-lood in isolatieglas duurzaam en betoverend
  • Haventheater IJmuiden biedt gratis Cinekid-programma tijdens herfstvakantie
  • Herfstvakantie in het Zee- en Havenmuseum IJmuiden
  • Oostenrijkse ski-opening in Nederland
  • The Dutch Tenors kijken uit naar hun voorstelling in het Haventheater
  • Spreuken die Spreken
  • De broers Costantin allebei kampioen
  • Scherven brengen geluk in opvanglocatie jonge asielzoekers in Driehuis
  • Plug In steekt van wal:
  • Groep 1-2 van de Franciscusschool op avontuur!
  • Herfstconcert Operakoor Bel Canto
  • Groep 1/2 van Het Kompas picknickt met de burgemeester
  • Velserbroek krijgt eigen Straatvoetbalcup
  • Haventheater IJmuiden sluit aan op week tegen eenzaamheid
  • VZV start met competitie Jongste Jeugd
  • Minimale nederlaag Akrides
  • Stormvogels puntloos terug uit Leiden
  • Kinderen van Waldorf aan Zee genieten van Kinderboekenweek
  • Start cultureel seizoen Podium Engelmundus
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}