Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Einde van een mooi tijdperk

Door Redactie | 20 december 2024 | Geplaatst in IJmuiden e.o.

IJmuiden/regio – Na ruim 15 jaar sluit Vishandel Tel de winkel aan de Halkade in IJmuiden. Eind juni dit jaar is de horecaservice tak verhuisd van de Halkade naar de groothandel aan de Zandvoortstraat in IJmuiden om efficiënter orders te kunnen picken en hun klanten logistiek beter te kunnen combineren.

Door deze verhuizing gebruikte Vishandel Tel het pand aan de Halkade nog maar voor dertig procent. In eerste instantie zijn zij op zoek geweest naar een combinatie met een collega die alleen de verwerkingsruimte zou kunnen gebruiken zodat de winkel behouden zou kunnen blijven. Nadat dit niet gelukt was, kwam er een koper die het pand inclusief de winkel wilde overnemen .

Dit was voor de bekende vishandel natuurlijk wel een grote stap want eigenaar en team heeft zich  altijd met veel plezier ingezet om de beste kwaliteit vis te verkopen, ook zeker aan particulieren. De zaak werd de afgelopen jaren ook steeds vernieuwd om nog beter te kunnen presenteren en het assortiment op de veranderende vraag aan te passen. Door het tekort aan vakmensen werd het echter steeds lastiger om de roosters rond te krijgen, zeker in de zomertijd, waardoor de druk op de medewerkers steeds groter werd. Vandaar ook het besluit om het bedrijf compacter te maken .

De trouwe klanten, en dat zijn er heel veel, worden hartelijk bedankt voor de jarenlange klandizie en er wordt gehoopt dat iedereen heeft genoten van de mooie producten.  

De winkel blijft nog open tot en met zaterdag 28 december en zal vanaf januari onder een andere naam en eigenaar verder gaan. De nieuwe eigenaar wordt veel succes en plezier gewenst met deze mooie stap. De winkel in Amsterdam blijft gewoon open en de ‘dames van IJmuiden’ zullen u ook daar graag helpen.

Einde van een tijdperk, de directie van Vishandel Tel heeft een moeilijk besluit moeten nemen. Foto: aangeleverd

Andere berichten

Fatima vindt zelfvertrouwen bij het Taalhuis van De Bibliotheek Velsen→

Gratis workshop kennismaken met de lokale politiek en democratie→

Jacob Visser en zoon Dave maken hun droom waar→

Friso van Saase ‘Fittest Teen on Earth’→


Recent nieuws

  • Fatima vindt zelfvertrouwen bij het Taalhuis van De Bibliotheek Velsen
  • Gratis workshop kennismaken met de lokale politiek en democratie
  • Jacob Visser en zoon Dave maken hun droom waar
  • Friso van Saase ‘Fittest Teen on Earth’
  • Meester Serné haalt herinneringen op
  • Vandaag in het duin
  • Speel met de golven bij beeldenpark Een Zee van Staal
  • Pubquiz in de Regenwulptuin door Samen Velsen
  • Dalende trend in strandafval verbergt dreiging plasticvervuiling
  • Typisch IJmuiden
  • Derde editie Buurt Zomer Feest Oud-IJmuiden wordt weer een knaller
  • De passie voor Passie voor Slapen
  • Dennis Gouda neemt mensen in zijn passie mee
  • Knutselworkshop in het vernieuwde Pieter Vermeulen Museum
  • Santpoortse kermis beste van Nederland
  • Uitslag Ringsteken op de brommer
  • Drukte in de havens van IJmuiden
  • De stad die eerst verzonnen werd
  • Brand duingebied IJmuiden
  • Drie auto’s betrokken bij ongeval Rijksweg
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Margadantstraat 34
1976 DN IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
  • Beheer opties
  • Beheer diensten
  • Beheer {vendor_count} leveranciers
  • Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
  • {title}
  • {title}
  • {title}