Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

DCIJ-nieuws: Ivo de Jong net niet op podium NK rapiddammen

Door Redactie | 3 november 2024 | Geplaatst in IJmuiden e.o.

IJmuiden – Momenteel zijn bij Damclub IJmuiden (DCIJ) alle ogen gericht op de twee achttallen die in de nationale competitie uitkomen. Het eerste team heeft na drie rondes de maximale score en hoopt het 100-jarig bestaan te vieren met een kampioenschap en een terugkeer op het hoogste niveau. Het tweede team staat tweede in de tweede klasse en houdt ook zicht op promotie.

In de herfsvakantie wordt echter plaatsgemaakt voor persoonlijke kampioenschappen. Zo wordt in het Drentse Beilen een week lang op hoog niveau gespeeld. Op de zondag voorafgaand aan dit toernooi werd het NK rapid gehouden met een speeltempo van vijftien minuten plus vijf seconden per zet. Met dit tempo wist DCIJ’er Ivo de Jong wel raad.

Na twee overwinningen op tegenstanders met lagere ratings wist De Jong een indrukwekkende score neer te zetten tegen de nationale top en subtop. Na een remise tegen de sterke jeugdtrainer Zainal Palmans en overwinningen op subtoppers Fennema en Hakvoort mocht De Jong zijn borst natmaken, want hij trof drie leden van TeamNL op rij. Eerst overleefde hij een moeilijke stand tegen regerend Nederlands en Europees kampioen Jan Groenendijk. Alleen tegen de uiteindelijke kampioen Jitse Slump moest De Jong een nederlaag slikken.

In de laatste ronde had De Jong een podiumplaats in eigen hand. Met een gewaagde aanval won hij een schijf tegen Wouter Sipma. Hij liet Sipma echter nog naar remise ontsnappen, waarna Sipma hem op basis van tegenstandersrating nipt voor bleef en het brons pakte.

Foto: Een prachtige prestatie van De Jong. Foto: aangeleverd

Andere berichten

DCIJ-nieuws: Bos en Doornbosch meteen scherp bij seizoensopening→

DCIJ-nieuws: Topprestatie Jan-Maarten Koorn in Nijmegen→

DCIJ-nieuws: Ivo de Jong pakt zilver bij Heerhugowaard Open→

DCIJ-nieuws: Wisselvalligheid troef bij NK sneldammen→


Recent nieuws

  • Rondleiding dorp Velsen
  • Haventheater IJmuiden lanceert Film & Ontbijt met legendarische musical The Sound of Music
  • No lemons, please! gaat door met razend enthousiaste Niki Steeman
  • Reünie Tender College, Flevum, Hendrik Pierson en Tiberius
  • Busrit leidde tot 65-jarig huwelijk
  • Grote brand Trawlerkade
  • ‘Stop geweld tegen vrouwen’
  • Bunker-Doe-Dag voor gezinnen in Nationaal Park Zuid-Kennemerland
  • Oktoberfest op Plein 1945
  • Buurt Zomer Feest in Oud-IJmuiden
  • Kledingbeurs voor het goede doel draait al jaren goed
  • Kinderboom in Driehuis gesneuveld
  • TV-abonnement: nuttige voorziening of overbodige luxe?
  • DCIJ-nieuws: Bos en Doornbosch meteen scherp bij seizoensopening
  • Ruim u boekenkast lekker op, gun uw boeken een tweede leven
  • Blik op een buurtkastje
  • Leer (slim) schaken bij Schaakclub Santpoort
  • Na het grote succes van vorig seizoen is Fish & Film terug!
  • Multigroove Festival zaterdag afgelast door overmacht
  • LTC Hofgeest viert 35 jaar
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}