Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

DCIJ-nieuws: Alleen maar verrassende uitslagen

Door Redactie | 19 november 2023 | Geplaatst in IJmuiden e.o.

IJmuiden – In het dammen krijg je na een aantal officiële partijen een rating. Zo’n rating geeft een indicatie van de speelsterkte van een speler. In de afgelopen ronde waren er op papier grote ratingverschillen bij de partijen. Ondanks deze ratingverschillen waren er verrassende uitslagen.

Jan-Maarten Koorn ging in de aanval tegen Kees van Nie (zie links op de foto). De aanval van Koorn leek steeds sterker te worden en er werden al een aantal winstkansen gemist. Toen Koorn niet voor de beste voortzetting koos, wist van Nie met een venijnig offer zijn tegenstander te verrassen. Koorn resteerde niks anders dan terug te offeren waarna al snel tot remise werd besloten.

Clubkampioen Bram van Bakel had een sterk centrum tegen Henk den Outer. Ook ging van Bakel de aanval in waardoor den Outer in de verdediging moest. Den Outer vond het een goed plan en besloot de aanval weg te ruilen en begon het centrum te heroveren. Hierdoor bleven er te weinig schijven over voor van Bakel om nog te kunnen winnen. Hiermee behaalt den Outer een knappe remise tegen de clubkampioen.

Kees Pippel kwam tegen Max Doornbosch gunstig uit de opening. Pippel speelde alleen te vroeg een belangrijke verdediger op, waardoor beide spelers konden doorbreken. Door een verrassend offer wist Doornbosch in een gunstig eindspel te komen. Er werd tot laat doorgespeeld en uiteindelijk wist Doornbosch het voordelige eindspel om te zetten naar winst. Foto: aangeleverd

Andere berichten

DCIJ-nieuws: met opgeheven hoofd de ereklasse uit→

DCIJ-nieuws: Geslaagde afsluiting paspoortlessen→

DCIJ-nieuws: Familie Doornbosch dicht bij stunt in Gouda→

DCIJ-nieuws: Max Doornbosch brutaal naar remise tegen wereldtopper→


Recent nieuws

  • DanceWorks viert dubbel jubileum met dans, magie en spektakel
  • Zorg, herstel en levenservaring komen samen
  • Een sportieve ontmoeting van een kano- en roeivereniging.
  • Zomerbazaar bij Waldorf aan Zee
  • De Kennemer Sociëteit bloeit als nooit tevoren
  • Het is eindelijk zo ver: dit weekend Pleinfeest van Café Bartje
  • Lopen voor het goede doel
  • WK-special komt eraan!
  • Spanning, strijd en WK-sfeer tijdens Simon de Hoog-voetbaltoernooi
  • Het reilen en zeilen van Johanna Louisa
  • Recordopbrengst Vissenloop 2026
  • SVIJ 45+ reist af naar de toekomst
  • VissenRun zorgt voor ontzettend veel fun
  • Zuster Agatha blijkt een pittige maar lekkere tante
  • Kleinschalig wonen in IJmuiden bij De ZorgSpecialist
  • Spandoeken spoorviaduct krijgen tweede leven
  • Mentaal Vitaal de zomer in!
  • Bakkerij van Vessem brengt historische winkel in Kleverpark terug naar 1907
  • Pop-up expositie ‘Kijk op Mijn Wijk’ in IJmuiden
  • Overdracht Huis ter Hagen van Woningbedrijf Velsen naar Zorgbalans een feit
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
  • Beheer opties
  • Beheer diensten
  • Beheer {vendor_count} leveranciers
  • Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
  • {title}
  • {title}
  • {title}