Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

De band tussen Engelmundus en Beeckestijn

Door Redactie | 15 juli 2023 | Geplaatst in Santpoort e.o.

Velsen – Zaterdag 22 juli aanstaande voeren ervaren gidsen u mee op een rondleiding die begint in het Huis Beeckestijn en voert naar de Engelmunduskerk in Oud-Velsen, of vice versa! Centraal staat de relatie tussen de bewoners en bezoekers van deze twee mooie historische gebouwen. Namen die ongetwijfeld voorbij zullen komen zijn onder andere, ‘Trip’ en ‘Boreel’.

U kunt kiezen uit twee tijdstippen van aanvang: Groep A: start om 10.30 in Museumhuis Beeckestijn met een rondleiding door het Huis. Rond 11.30 uur wordt gewandeld met de gids via de tuinen naar de Engelmunduskerk. Vanaf 12.30 uur is er in de kerk gelegenheid een lekker broodje en koffie of thee te kopen. Om 13.30 uur volgt dan een rondleiding door en om de kerk. Deze eindigt om 14.30 uur. U kunt dan op eigen gelegenheid terug naar Beeckestijn.

Groep B: start om 11.00 uur in Oud-Velsen en volgt hetzelfde programma alleen in omgekeerde richting uiteraard. Om 11.00 begint de rondleiding door en om de kerk. Vanaf 12.00 uur is er in de kerk gelegenheid om een lekker broodje en koffie of thee te kopen. Rond 13.00 uur wandelen we met de gids, via de tuinen naar Museumhuis Beeckestijn, waar om 14.00 de rondleiding start. Deze eindigt om 15.00 uur. U kunt dan op eigen gelegenheid weer terug naar Oud-Velsen. Deelname aan een van de rondleidingen kost 10,00 euro per persoon (exclusief lunch). Aanmelden kan via: www.engelmunduskerkoudvelsen.nl.

Foto: Wat is de band tussen Engelmunduskerk en Beeckesteijn? Foto: aangeleverd

Andere berichten

Bezoekje aan de Engelmunduskerk→

Kunst in tule→

Op weg naar Pasen in de Engelmunduskerk Oud-Velsen →

Zangmiddag met The Dreambirds en Vocal Group Buzzz →


Recent nieuws

  • Politie doet onderzoek in IJmuiden na vondst dode in Noordzeekanaal
  • Een prachtige opbrengst
  • Het Molenduin organiseert kerstmarkt in Het Terras
  • Spreuken die spreken
  • Stichting Eneregio informeert inwoners over einde salderingsregeling en thuisbatterijen
  • Van Levende Kerststal naar Levende Kerstvertelling
  • Nóg meer om trots op te zijn in 2026
  • Kerstconcert Felison Brass
  • Stormvogels jo11-1 Kampioen in hoofdklasse
  • Gewijzigde openingstijden Zee- en Havenmuseum kerstvakantie
  • Supermarkt VOMAR ontvangt ‘kneuzenprijs’
  • Typisch IJmuiden: de kanaalgravers deel 4
  • Akrides verliest opnieuw
  • Stadhuis in oranje gloed
  • Smashing Velsen verwelkomt 200 ste lid
  • Kerstoptredens van De Delta Singers 2025
  • Tijd voor de winterschilder!
  • Uitnodiging: Gezellige Kerstbrunch in Buurthuis De Brulboei
  • Afscheid van de trap in Oud- IJmuiden
  • Winterse Ruïne High Tea
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
  • Beheer opties
  • Beheer diensten
  • Beheer {vendor_count} leveranciers
  • Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
  • {title}
  • {title}
  • {title}