Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Jubileumeditie Tata Steel Chess Tournament officieel gestart

Door Redactie | 22 januari 2023 | Geplaatst in Regio

Velsen-Noord – Na de gongslag door de Commissaris van de Koning van de provincie Noord-Holland Arthur van Dijk is de 85e editie van het TataSteel Chess Tournament officieel gestart. Tot en met zondag 29 januari is Wijk aan Zee weer het wereldwijde centrum van de schaaksport.

De openingsceremonie vond plaats in het congrescentrum van Tata Steel Nederland. Bij de opening waren de spelers van de Masters en de Challengers aanwezig. Toernooidirecteur Jeroen van den Berg verrichtte met de voorzitter van de Nederlandse Schaakbond Bianca de Jong-Muhren de loting voor het toernooi.

Anand als eregast

Viswanathan Anand is als eregast aanwezig bij het toernooi. De voormalig wereldkampioen, voormalig nummer 1 van de wereldranglijst en vijfvoudig winnaar van het Tata Steel Chess Tournament, ontving het allereerste exemplaar van het jubileumboek ‘Kings, Queens & Rookies’ over de 85-jarige historie van het toernooi. Anand is tegenwoordig deputy-president van de FIDE, de wereldschaakbond.

Het Tata Steel Chess Tournament duurt van 13 tot en met 29 januari 2023. Dit jaar weer inclusief alle amateurtoernooien, mét toeschouwers en mét de bijbehorende evenementen in Wijk aan Zee, zoals bijvoorbeeld het Tata Steel Chess Festival op 21 en 22 januari.

Foto onderschrift: Gongslag door commissaris van de Koning van de provincie Noord-Holland Arthur van Dijk samen met voorzitter van het Tata Steel Chess Tournament Myrna Kleinen. Foto: Jurriaan Hoefsmit

Andere berichten

Tata Steel Chess Tournament 2026 officieel van start!→

Vernieuwing publiekscommentaar Tata Steel Chess Tournament 2026→

Het Hoogovensmuseum het nieuwe jaar in→

Helft WK-Kandidatentoernooi 2026 aan de start bij Tata Steel Chess Tournament 2026→


Recent nieuws

  • Duo Antima en Italiaans pianist
  • Mike’s Bloemenhoek fleurt alles en iedereen op
  • Valentijnswandeling voor singles
  • Voor het CDA gaat politiek niet over systemen, maar over mensen: zorgen voor elkaar, een betrouwbare en menselijke overheid en buurten waar veiligheid en samenhang hand in hand gaan
  • Gratis lid van de bibliotheek en onderwijs op maat
  • Bedrijven gezocht voor deelname aan ‘On Stage’
  • Liberaal Blauw officieel toegelaten tot gemeenteraadsverkiezingen Velsen
  • GroenLinks kiest voor vertrouwen in mensen en voor sport en cultuur
  • Naar het schoolbal met Unidos
  • Filmprogramma Haventheater IJmuiden
  • Muzikale bingo met Wilhelmus, de Oranje Man
  • Winnares Harelbeekse poëziewedstrijd Katharina Schippers
  • Van IJmuiden naar de Noordoostpolder
  • Vandaag in het duin
  • Santpoort Response Team (SRT) moet bijdragen aan veiligheid
  • Automobilist gewond na eenzijdig ongeval Broekeroog
  • Provincie en gemeenten werken in 2026 door aan verkeersveiligheid en doorfietsroutes
  • Expositie bij Vereniging Santpoorts Belang
  • 𝗛𝗼𝗼𝗴 𝗯𝗲𝘇𝗼𝗲𝗸 𝗶𝗻 𝗵𝗲𝘁 𝗜𝗝𝗺𝘂𝗶𝗱𝗲𝗿 𝗭𝗲𝗲- 𝗲𝗻 𝗛𝗮𝘃𝗲𝗻𝗺𝘂𝘀𝗲𝘂𝗺
  • Akrides verliest van US
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
  • Beheer opties
  • Beheer diensten
  • Beheer {vendor_count} leveranciers
  • Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
  • {title}
  • {title}
  • {title}