Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Teken en bereken je eigen zonnepanelen-installatie tijdens Open Huis Nova College

Door Redactie | 10 april 2022 | Geplaatst in Regio

Beverwijk – Op woensdag 13 april 2022 ben je tussen 16.00 – 18.00 uur van harte welkom op het ROC Nova College, Campus Beverwijk om zelf een tekening en een berekening te maken met daarin hoeveel zonnepanelen er op jouw huis passen, wat de opbrengst is en wat de terugverdientijd is voor de aanschaf van zonnepanelen. Docenten en studenten laten je hiermee ervaren wat er met opleiding Junior Consultant Duurzaamheid in de praktijk allemaal kan.

Studenten van de opleiding Junior Consultant Duurzaamheid worden opgeleid om te adviseren over het verduurzamen van bijvoorbeeld kantoorpanden en huizen. Ze leren een duurzaamheidsproject van begin tot eind uit te voeren: van het opstellen van de projectbegroting tot en met de oplevering.

Erdogan Öztürk, Opleidingsmanager MyTec, Elektrotechniek en opleiding Duurzaamheid: ,,Tijdens het open huis laten de studenten graag zien wat ze in de praktijk hebben geleerd. Het leuke hiervan is dat de bezoekers de zelf gemaakte tekening en berekening mee naar huis krijgen en er dus ook echt iets aan hebben. De studenten praten ook graag met potentiële studenten over wat deze studie inhoudt, de plekken waar ze stagelopen en de vele kansen die ze hebben als ze straks hun opleiding hebben afgerond.”

Veel jongeren maken zich sterk voor een groene en duurzame wereld Op dit moment wordt er veel gesproken over zonnebloemolie. Dit heeft de studenten van de MyTec opleiding doen besluiten om tijdens het open huis te laten zien hoe het proces van het maken van zonnebloemolie eruitziet. Mathijn Korf, programmamanager MyTec: ,,Studenten van MyTec lopen onder andere stage bij Cargill in Amsterdam, waar de zonnebloemolie voor heel Nederland wordt geproduceerd. In de praktijklessen op school wordt het proces nagebootst en speciaal voor het Open Huis laten studenten aan bezoekers zien hoe je het beste zonnebloempitten kunt persen. MyTec is een techniekopleiding waarin je de basis meekrijgt van werktuigbouwkunde, elektrotechniek en operationele techniek. Halverwege de opleiding kiest de student om zich te specialiseren op één van de vakrichtingen. Zo leiden wij samen met het bedrijfsleven vakmensen op die de toekomst nodig heeft, technici met een brede kennis van techniek en een specialisme.”

Technische opleiding biedt vele kansen

Als je kiest voor een technische opleiding ben je verzekerd van werk. Werkgevers staan voor je in de rij als je deze opleiding hebt afgerond en dat zal je leven lang zo blijven.

Er is een tekort aan technische vakmensen. Dat zorgt ervoor dat er hoge salarissen worden betaald. Hoger dan in heel veel commerciële functies.

Kom langs

Aanmelden voor het open huis kan via www.novacollege.nl.

Foto: aangeleverd

Andere berichten

Welke keuzes maak jij voor de toekomst van Noord-Holland?→

Muziek waar je kippenvel van krijgt→

Schaaktoernooi voor basisschoolleerlingen en eersteklassers op gymnasium Felisenum→

Elvis’ vriendin komt naar IJmuiden→


Recent nieuws

  • Welke keuzes maak jij voor de toekomst van Noord-Holland?
  • Laatste eerbetoon aan overleden IJmuidenaar Patrick Overeem
  • Muziek waar je kippenvel van krijgt
  • Schaaktoernooi voor basisschoolleerlingen en eersteklassers op gymnasium Felisenum
  • Kennismaken met aquasport tijdens de Aquamarathon
  • Elvis’ vriendin komt naar IJmuiden
  • YFC Streefcup & Meer in Velserbroek
  • Tien jaar Repair Café bij Santpoorts Belang
  • De Laserspecialist Santpoort breidt uit met twee nieuwe high-end lasers
  • Alex Reznikova exposeert in ’t Mosterdzaadje
  • Driehuis vloeren: vakmanschap sinds 2001
  • Geen Velsens tintje in halve finales Holland’s got Talent
  • Typisch IJmuiden
  • 8 november: Dag van de Mantelzorg
  • Het ontstaan van de knik in het Noordzeekanaal
  • Voedselinzameling door de kerken voor de Voedselbank
  • Samen in de wijk: geslaagde burendag in Velserbroek
  • Prijs Pinkenveiling alsnog uitgereikt
  • Wederom puntendeling voor Stormvogels
  • Indrukwekkende ruimteraket brengt het heelal naar Haventheater IJmuiden
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
  • Beheer opties
  • Beheer diensten
  • Beheer {vendor_count} leveranciers
  • Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
  • {title}
  • {title}
  • {title}