Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Telstar houdt 1 punt over aan twee wedstrijden

Door Redactie | 7 april 2021 | Geplaatst in IJmuiden e.o., Santpoort e.o.

Velsen-Zuid – De mannen van Telstar hebben een druk weekeinde achter de rug. Vrijdag speelden ze thuis tegen Jong FC UItrecht en maandag volgde de uitwedstrijd tegen NEC. De Velsenaren moesten zich uiteindelijk tevreden stallen met 1 punt uit die twee wedstrijden.

De thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht werd vrijdagavond in mineur afgesloten. Telstar verloor op het eigen veld met 2-3, waar er zeker op het einde veel meer in had gezeten. Doelman de Keijzer mocht na afloop terecht gefeliciteerd worden met zijn uitblinkersrol. 

Telstar heeft maandag wel een knap punt weten over te houden aan de ontmoeting met NEC in Nijmegen. Na een saaie eerste helft, waarin NEC wel op voorsprong kwam, knokte Telstar zich in de tweede helft terug en mag het achteraf wellicht zelfs nog het gevoel hebben dat er wellicht meer in zat.

De eerste helft kenmerkte zich door het aftastende spel van beide elftallen. Het gehavende Telstar, wat de laatste week twee flinke tikken te verwerken kreeg, wapende zich prima tegen de aanvallers van NEC en gaf weinig tot niets weg. In de tegenstoot probeerde Telstar gevaarlijk te worden via de snelle aanvallers voorin. Het bleef echter bij een aantal speldenprikken via Liesdek en Plet. Hoe effectief was de thuisploeg toen het bij de eerste de beste mogelijkheid vlak voor rust op voorsprong kwam. De bal via tussen basisdebutant Lesley Bakker en voormalig Witte Leeuw Elayis Tavsan in en bij de eerste paal was doelman Schendelaar geklopt: niets weggeven en toch een 1-0 achterstand voor de Witte Leeuwen. 

In de tweede helft kwam Telstar sterk en geconcentreerd uit de kleedkamer. Spits Glynor Plet knikte de toegekende corner prima binnen in de lange hoek en daarmee beloonde hij de Witte Leeuwen voor het getoonde lef. Het was echter nog niet genoeg voor Telstar want, mede door aanvallende wissels, leken de Witte Leeuwen op zoek naar meer. VRegeling, Plet en Eindhoven kregen nog de mogelijkheid de Witte Leeuwen op voorsprong te schieten, maar zij zagen de verdedigers op het laatste moment de bal opruimen. 

Uiteindelijk leverde deze wedstrijd Telstar dus een punt op en daarmee een terechte beloning voor het vertoonde spel.

Foto:

Een moment uit de thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht. Foto: 1963-pictures.nl

Andere berichten

Droomstart nieuwe jaar voor Telstar→

Telstar doet niet aan klantenbinding→

Kledingbeurs voor het goede doel draait al jaren goed→

Kinderboom in Driehuis gesneuveld→


Recent nieuws

  • Kledingbeurs voor het goede doel draait al jaren goed
  • Kinderboom in Driehuis gesneuveld
  • TV-abonnement: nuttige voorziening of overbodige luxe?
  • DCIJ-nieuws: Bos en Doornbosch meteen scherp bij seizoensopening
  • Ruim u boekenkast lekker op, gun uw boeken een tweede leven
  • Blik op een buurtkastje
  • Leer (slim) schaken bij Schaakclub Santpoort
  • Na het grote succes van vorig seizoen is Fish & Film terug!
  • Multigroove Festival zaterdag afgelast door overmacht
  • LTC Hofgeest viert 35 jaar
  • Nieuwe koers en jaarplan 2026: meer passende woningen voor ouderen in Velsen
  • Nieuw seizoen Voetbal Herinneringen Telstar
  • Muziekvereniging Soli en dansstudio Jolein houden open dag
  • Mees(ter) Klesser in Holland’s got Talent
  • Typisch IJmuiden: de plannen voor de aanleg van het Noordzeekanaal (deel 1)
  • Knutselen met dino’s in Pieter Vermeulen Museum
  • Kunstenaars Collectief Velsen exposeert in Raadhuis voor de Kunst 
  • Felison Brass en Velser Amusements Orkest op VG-concert
  • Open Monumentendag
  • Michelangelo in beeld en geluid en MirAnDa Trio in ’t Mosterdzaadje.
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}