Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Belangrijke informatie kaartverkoop thuiswedstrijden Telstar

Door Redactie | 28 augustus 2020 | Geplaatst in IJmuiden e.o., Santpoort e.o.

Het lange wachten zit er op! De voorbereiding is in volle gang, de laatste contracten worden opgemaakt en trainer Andries Jonker schaaft nog aan zijn tactiek. Niets lijkt een mooi seizoen in de weg te staan! Althans, op het veld.. Helaas hebben wij in Nederland nog altijd te maken de corona perikelen. Zo ook de Witte Leeuwen. Middels het KNVB protocol hebben wij het Telstar stadion zo kunnen indelen dat wij zo optimaal mogelijk gebruik maken van de beperkte capaciteit. Daarbij zal er op korte termijn een extra tijdelijke tribune geplaatst worden aan de noordzijde van het stadion. Dit zorgt er voor dat de capaciteit opgeschroefd kan worden. 

Onderstaande geeft u de benodigde informatie over het aankopen van uw kaarten. De fysieke Support’63 kaart is in een later stadium beschikbaar in verband met leveringsproblemen. De fysieke kaart is niet benodigd om online uw aankoop te doen. De rechten zijn toegekend aan het account waarmee u uw aankoop gedaan heeft.  Let op: de fysieke pas geeft geen toegang tot het stadion! 

Kaartverkoop

De verkoop voor de thuiswedstrijden gaat in zijn geheel via ons online systeem. Alleen houders van de Support’63 kaart hebben de mogelijkheid om kaarten te kopen. Bent u geen eigenaar van deze kaart? Dan ziet u de wedstrijd(en) niet in uw overzicht nadat u bent ingelogd. Per Support’63 kaart kunt u 1 kaart voor de thuiswedstrijd aanschaffen. De kaarten zijn persoonsgebonden en kunnen niet worden doorgegeven aan derden.

Gemiddeld gezien zullen wij 14 dagen voor een thuiswedstrijd starten met de verkoop. De wedstrijden zullen vanzelf in uw overzicht verschijnen wanneer u houder bent van de Support’63 kaart. Let op: zorg dat u tijdig inlogt en in uw profiel kijkt of er onder het kopje clubcard een Support’63 kaart is toegevoegd aan uw account. Na de aankoop van uw kaart ontvangt u deze digitaal in uw mail. Wij willen u vragen deze uitgeprint mee te nemen naar de wedstrijd. 

Mocht er daags voor de wedstrijd nog ruimte zijn op de tribune, dan krijgen houders van de Support’63 kaart de mogelijkheid om een extra kaart aan te schaffen. Wij zullen in dat geval de kaarthouders hierover informeren. Mochten er op de dag van de wedstrijd kaarten over zijn, dan zullen deze in de vrije verkoop (alleen online) beschikbaar gesteld worden. Die kans is echter nihil.

Stoelkeuze

Het online systeem is zo ingericht dat er tussen de verschillende stoelen genoeg afstand zit om aan de veiligheidseisen te voldoen. Per wedstrijd dient u een plek te selecteren waar u wilt zitten. Bezoekt u de wedstrijd samen met anderen? Zorgt u er dan voor dat u samen bespreekt op welk gedeelte van de tribune u plaats gaat nemen. Het is niet mogelijk om vooraf voor meerdere wedstrijden te reserveren. Het komende seizoen zullen alle stoelen genummerd zijn. U dient plaats te nemen op de door u gekochte stoel. Hier mag in geen enkel geval van worden afgeweken in verband met mogelijke contactonderzoeken.

Gedurende het seizoen 2020/2021 zullen de Oost-tribune en de Noord-tribune ingericht zijn als publieksvakken. De vakken A en F zullen komend seizoen niet fungeren als publieksvakken. Let op: de Noord-tribune is niet overdekt!

Gezondheid

Alle medewerkers en vrijwilligers van Telstar zullen werken volgens de protocollen om het voor een ieder zo veilig mogelijk te maken. Daarbij vragen wij alle supporters zich te houden aan de richtlijnen en thuis te blijven wanneer zij te kampen hebben met de gezondheidsklachten zoals die beschreven zijn volgens het RIVM.

Daarnaast doet de club een dringend beroep op het gezonde verstand van een ieder die de wedstrijden bezoekt. Gezamenlijk zorgen wij er voor dat de wedstrijden toegankelijk blijven en het veilig blijft voor een ieder die de wedstrijden wil bezoeken. Wj zullen u tijdig informeren over de extra maatregelen die gelden rondom de thuiswedstrijden.

Nog niet in het bezit van een Support’63 kaart? Koop hem vandaag nog via www.support63.nl. (Foto: aangeleverd)

Andere berichten

Veiligheidsrisicogebied rondom wedstrijd tegen FC Emmen→

Port of Football: waar staat onze industriële regio qua energiehuishouding?→

Een halfjaar Voetbal Herinneringen Telstar→

Als leerlingen je terugbetalen…→


Recent nieuws

  • Romantische meesterwerken en driestemmige wereldmuziek
  • Voorzorgmaatregel rondom de wedstrijd van SC Telstar tegen ADO Den Haag
  • Rectificatie: Niet Guus maar Erik Hartendorf speelde 4 mei de taptoe op Duinhof 
  • Explosie Spitsaak Velserbroek
  • Burendag in De Spiltuin
  • Muzikale Held uit de IJmond (deel 2)
  • Spreuken die Spreken
  • Workshop Ontdek je Stem!
  • We zitten opgesloten!
  • DCIJ-nieuws:  wisselende resultaten gezusters Schouten bij NK veteranen
  • Knutselworkshop in Pieter Vermeulen Museum
  • Van mavo naar havo op het Vellesan College: alles voor een goede start in 4 havo
  • Operakoor Bel Canto laat zich van een andere kant horen
  • Typisch IJmuiden: de bevrijding van IJmuiden
  • Laat je niet foppen door nepnieuws
  • Extinction Rebellion blokkeert onaangekondigd de sluizen
  • Meester Serné haalt herinneringen op
  • Benefietconcert in de Naaldkerk
  • Welzijn Velsen zet 65-plussers in beweging tijdens Nationale Beweegweek
  • Broekenactie bij Patrick van Keulen: de tweede voor de halve prijs!
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}