Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Tweede campagnemaand Citymarketing Velsen van start

Door Redactie | 9 juli 2020 | Geplaatst in IJmuiden e.o., Santpoort e.o.

#Moetjezien is de zomercampagne van Citymarketing Velsen. Bezoekers en bewoners krijgen van juni tot en met oktober de veelzijdigheid van IJmuiden en de gemeente Velsen te zien. Denk aan cultuur, natuur, maar ook het strand, duinen, haven, vis en de vele recreatiemogelijkheden. In juni stond ‘Noordzeevis uit IJmuiden’ centraal. In juli krijgen natuur en recreatie volop de aandacht.

Ruimte, rust én avontuur vind je hier!

Brede stranden en uitgestrekte duinlandschappen. Verdwalen in oude en jonge bossen. Weilanden en waterpartijen tot aan de horizon. In IJmuiden vind je rust, ruimte én avontuur.

Hier is voldoende plek voor wind- en watersporters. Kite- en windsurfers halen dagelijks hun hart op in de branding. Maar ook voor blokarters, vliegeraars en wandelaars is er voldoende ruimte op het brede strand. En na de inspanning volgt de ontspanning in één van de strandpaviljoens die het hele jaar geopend zijn.

Fiets of wandel de duinen in van het Nationaal Park Zuid-Kennemerland. Misschien kom je zelfs de big five van IJmuiden tegen tijdens je avontuur! Waar aan de rand van de dorpskernen bossen met oude beuken en eiken het landschap vormen, komen wandelaars en fietsers verderop in het duingebied ruige zandverstuivingen tegen. Duintoppen waar buizerds hoog boven vliegen op zoek naar hun prooi.

Geniet met de fiets, lopend of vanaf het water van al het groen en al de ruimte in Recreatiegebied Spaarnwoude. Dit gebied is zo veelzijdig dat je aan een dag niet voldoende hebt. Fietsroutes, klimwanden, kanovijvers en bezoekers kunnen zelfs met terreinwagens rijden. Of de witte piste af door een snowboard of ski’s onder te binden. 

Verschillende fiets- en wandelroutes leiden bezoekers ook door en langs de buitenplaatsen Beeckestijn en Velserbeek. Plekken waar mensen even op adem kunnen komen en ontspannen van de rustgevende bossen om hun heen.

Leg je handdoek op het strand en geniet van de zon en de zee. Pak de fiets of wandel door al het groen. Zoek de spanning op. Of juist de rust en de ruimte. Heb je aan één dag niet genoeg? Maak er dan een lang weekend van. Ervaar IJmuiden Rauw aan Zee. 

Televisie-uitzending

Op donderdag 9 juli om 17.00 uur zendt RTV Seaport de tweede aflevering uit van .IJmuiden moet je zien. Hierin staan IJmuiden Rauw aan Zee en natuur en recreatie centraal. Te gast zijn wethouder Bram Diepstraten, vrijwillig boswachter Heike Rieger van Natuurmonumenten en Ineke van der Geest van Spaarnwoude Geeft Energie. Ook wordt ondernemer en kitesurfer Joris van Esssen van Makai Beach gevolgd tijdens een dag op het strand. De uitzending wordt meerdere malen herhaald en is ook te zien op YouTube. (Foto: Erik Baalbergen)

Andere berichten

Samen passend en toegankelijk cultuuraanbod ontwikkelen voor alle jongeren in Velsen→

IJmuiden schittert in uitverkochte Johan Cruijff Arena→

Noordzeevis uit IJmuiden verder onder de vlag van citymarketing→

Een rondje weekmarkt in Velserbroek→


Recent nieuws

  • Rectificatie: Niet Guus maar Erik Hartendorf speelde 4 mei de taptoe op Duinhof 
  • Explosie Spitsaak Velserbroek
  • Burendag in De Spiltuin
  • Muzikale Held uit de IJmond (deel 2)
  • Spreuken die Spreken
  • Workshop Ontdek je Stem!
  • We zitten opgesloten!
  • DCIJ-nieuws:  wisselende resultaten gezusters Schouten bij NK veteranen
  • Knutselworkshop in Pieter Vermeulen Museum
  • Van mavo naar havo op het Vellesan College: alles voor een goede start in 4 havo
  • Operakoor Bel Canto laat zich van een andere kant horen
  • Typisch IJmuiden: de bevrijding van IJmuiden
  • Laat je niet foppen door nepnieuws
  • Extinction Rebellion blokkeert onaangekondigd de sluizen
  • Meester Serné haalt herinneringen op
  • Benefietconcert in de Naaldkerk
  • Welzijn Velsen zet 65-plussers in beweging tijdens Nationale Beweegweek
  • Broekenactie bij Patrick van Keulen: de tweede voor de halve prijs!
  • Het vertrekpunt van Bram Diepstraten: gevoel voor de mensen om hem heen
  • Veiligheidsrisicogebied rondom wedstrijd tegen FC Emmen
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}