Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Een gepassioneerd blaaskwintet en jong viooltalent in ‘t Mosterdzaadje

Door Redactie | 16 januari 2020 | Geplaatst in Santpoort e.o.

Santpoort – Het Markuskwintet bestaat uit een stel zeer professionele en gepassioneerde blazers die laten horen hoe fluit, hobo, klarinet, hoorn en fagot elkaar aanvullen, soms samensmelten, maar ook een contrasterende positie in kunnen nemen. Uit dat laatste putten ze trouwens veel plezier. Niets fijner bijvoorbeeld dan juist niet te doen wat het andere instrument wel doet. Op vrijdag 17 januari om 20.00 uur zijn ze te beleven in ‘t Mosterdzaadje. Wim Markus–fluit, Harm Meier- hobo, Marnix van den Berg–klarinet, Ietsje  Bontekoe- hoorn en Jasper  Bon – fagot. 

Uitgevoerd wordt werk van Danzi, Nielssen, Hindemith en Jasper Bon. Hun doel is om het publiek telkens weer te verrassen met hun gloedvolle expressie en hun hechte samenspel. Zij zijn altijd op zoek naar oorstrelende werken van bekende en minder bekende componisten. 

Hemelbestormend jong viool talent

Je zal nog maar 16 jaar zijn en al ongelooflijk veel met je viool op de grote podia hebben gestaan. Op zondag 19 januari om 15.00 uur is zij te gast in ‘t Mosterdzaadje, de talentvolle violiste Elena Meyer. Samen met de pianist Tomas Kloosterman wordt werk uitgevoerd van Bach, Mozart, Milstein, Enescu en Vieuxtemps.

De uit Duitsland afkomstige Elena Meyer was 10 jaar toen ze als student aan het Gronings Conservatorium werd toegelaten. Zij is student van professor M.R. Porump. Ze sleepte al veel prijzen in de wacht bij nationale en internationale concoursen. Sinds 2017 is Elena concertmeester van het Nedersaksisch Jeugd Symfonie Orkest. De pianist Tomas Kloosterman soleert met de heroïsche Polonaise van Chopin. 

‘t Mosterdzaadje, Kerkweg 29, Santpoort-Noord, 023-5378625. Vanaf een half uur voor aanvang is de zaal open. Toegang vrij, een bijdrage in de onkosten wenselijk. Zie ook: www.mosterdzaadje.nl. (Foto Markus Kwintet: F. Kuperus, foto Elena Meijer en Tomas Kloosterman: aangeleverd)

Andere berichten

Donateursconcert van wereldklasse→

Hot Club de Frank en een schat aan Sefardische muziek→

Twee keer concert met pianist James Lisney in ’t Mosterdzaadje→

Jazz Quintet en Trio Voilà in ’t Mosterdzaadje→


Recent nieuws

  • Nieuw! Koffieconcert in Naaldkerk
  • Na 41 jaar neemt peuter juf Jolanda uit Velsen-Noord afscheid
  • Rondleiding Dorp Velsen
  • Meerdere strandhuisjes verwoest door grote brand op strand bij Velsen-Noord
  • Openingsfeest Zomerpret doet naam eer aan
  • Gemeentegrenzen staan aanpak overlast in IJmond niet meer in de weg
  • Dubbel succes op NK Werkhonden
  • ‘Ineens ben ik Britt van de boekrecensies’
  • Geslaagde dag ontmoetingscentrum Zeestroom dankzij statiegeld
  • Huldiging voetbalmeiden van de Bosbeekschool
  • Bij de redactie aan tafel: Kunstproject 150 jaar IJmuiden
  • Hinkelbaan naast mozaïekbank in Santpoort-Zuid ingewijd
  • Velsen verleent dit jaar nog geen ontheffingen voor georganiseerde vuurwerkshows
  • Inloopgroep voor mantelzorgers die zorgen voor een zieke partner
  • Rijkswaterstaat vervangt ventilatiesysteem Wijkertunnel (A9)
  • Optreden van de Moerbijtjes
  • Lustrum editie Zomerfestijn in Bibliotheek IJmuiden
  • Vier struikelstenen in Driehuis
  • Kleine handelingen maken een groot verschil
  • Flashmob Soli tijdens Havenfestival
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Margadantstraat 34
1976 DN IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
  • Beheer opties
  • Beheer diensten
  • Beheer {vendor_count} leveranciers
  • Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
  • {title}
  • {title}
  • {title}