Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Mijn Kerstmarkt dit jaar in Apollo Beach Hotel IJmuiden

Door Redactie | 19 oktober 2019 | Geplaatst in IJmuiden e.o., Regio, Santpoort e.o.

IJmuiden – Het succesvolle concept Mijn Kerstmarkt verhuist dit jaar naar een nieuwe locatie. Organisator Just Ritskes is een samenwerking aangegaan met het Apollo Hotel IJmuiden Seaport Beach aan de Kennemerboulevard. Deze locatie biedt vele nieuwe mogelijkheden en heeft ervoor gezorgd dat er dit jaar een nog uitgebreider pakket kan worden aangeboden. Ook is er dit jaar tijdens elke editie van het bijzondere kerstevenement live muziek. 

Het ultieme kerstevenement, dat een aantal jaren geleden in Velserbroek van start ging, is inmiddels uitgegroeid tot een waar fenomeen. Bedrijven kunnen hun medewerkers aan het eind van het jaar trakteren op een kerstpakket dat ze tijdens een sfeervolle avond bij Mijn Kerstmarkt zelf kunnen samenstellen. Een werkgever is er dus automatisch van verzekerd dat het kerstcadeau bij iedereen in de smaak valt! In een sprookjesachtige sfeer, die doet denken aan de legendarische verhalen van Charles Dickens, wordt een unieke kerstmarkt neergezet waar de bezoekers de vooraf door hun werkgever geschonken munten kunnen besteden. Op de kerstmarkt zijn als vanouds producten verkrijgbaar op het gebied van huidverzorging, woondecoratie, parfumerie, delicatessen en alcoholische dranken. Nieuw zijn dit jaar onder meer producten van Janzen (de Nederlandse tegenhanger van Rituals), Beeksma Banket, Muchachomalo en tuincentrum Loef. Het concept van Mijn Kerstmarkt resulteert in een echte win-win situatie. De werkgever hoeft immers niemand aan het werk te zetten om kerstpakketten te regelen, er is geen stress over het op tijd leveren van de bestelling en tevredenheid bij de medewerkers is al bij voorbaat gegarandeerd. Het is dan ook niet vreemd dat steeds meer bedrijven ervoor kiezen om gebruik te maken van het bijzondere arrangement dat door Mijn Kerstpakket wordt aangeboden. Een arrangement dat dit naar nog aantrekkelijker is geworden dankzij de samenwerking met het Apollo Hotel IJmuiden Seaport Beach.

Door de kerstmarkt te combineren met een borrel en optioneel met een diner, wordt de avond pas echt compleet. Door velen wordt elk jaar al met groot enthousiasme uitgekeken naar deze avond. Nieuw is dat het diner dit jaar geheel wordt uitgeserveerd.

Op de nieuwe locatie is dus afscheid genomen van het walking dinner concept en worden de gasten aan tafel door het team van het hotel volledig in de watten gelegd. En een drankje meer of minder maakt helemaal niets uit, want het hotel biedt volop mogelijkheden voor een overnachting. Gasten van Mijn Kerstpakket kunnen die overnachting tegen een zeer aantrekkelijk gereduceerd tarief boeken. Dit jaar is er ook elke avond live muziek. Een fantastische band, bestaande uit conservatorium geschoolde muzikanten onder leiding van de regionaal bekende zanger Dennis Sintenie, staat hier garant voor. Deze band zal de gasten trakteren op heerlijke ‘guilty pleasures’ en zorgt daarmee voor de perfecte sfeer. Dat het evenement aan populariteit niets te klagen heeft, blijkt wel uit het feit dat er nog maar vier avonden beschikbaar zijn. Ondernemers die hun medewerkers dit feest willen laten meebeleven, moeten dus snel zijn. Er is alleen nog ruimte op 13, 18, 19 en 20 december, bovendien geldt dat die ruimte op de vrijdagen (13 en 20 december) nog maar beperkt is.

Wees er dus snel bij! Kijk op www.mijnkerstmarkt.nl om direct te reserveren of bel met Just Ritskes (06 51662135) voor eventuele vragen en maak van de kerstborrel een onvergetelijke gebeurtenis! (foto: aangeleverd)

Andere berichten

Bij de redactie aan tafel : Annet van der Vlugt→

Knutselworkshop in Pieter Vermeulen Museum→

Buurtbarbecue: smullen en genieten van een kleurrijk samenzijn!→

De ‘vernieuwbouw’ is begonnen→


Recent nieuws

  • Bij de redactie aan tafel : Annet van der Vlugt
  • Knutselworkshop in Pieter Vermeulen Museum
  • Buurtbarbecue: smullen en genieten van een kleurrijk samenzijn!
  • De ‘vernieuwbouw’ is begonnen
  • Lange Nieuwstraat 12 t/m 178  krijgt duurzame metamorfose
  • Rondleiding door Oud Velsen
  • Feestelijke start van Zomerpret in Sporthal Oost
  • Blik op een buurtkastje
  • Om vast in de stemming te komen
  • Afzwemfestijn bij Watervrienden IJmuiden
  • Hooggespannen verwachtingen voor jubileumeditie Summer Park Sessions
  • Franciscus got Talent!
  • Hoe krijg je als bedrijf voet aan de grond in Duitsland?
  • ‘Wie jarig is trakteert’
  • Tip van de bakker!
  • Gideon Nijemanting lijsttrekker CDA Velsen voor gemeenteraadsverkiezingen 2026
  • Wethouder Sebastian Dinjens stopt in Velsen
  • Velsen krijgt tweede pont: ‘Belangrijke stap voor bereikbaarheid regio’
  • Velsen vanuit de fotografie-leerlingen van het Tender College
  • Zelf zien hoe het duinlandschap herstelt
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}