Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Zonovergoten gezellig pinkenweekend Naaldkerk Santpoort

Door Redactie | 18 oktober 2022 | Geplaatst in Santpoort e.o.

Santpoort- De Naaldkerk in Santpoort heeft afgelopen zaterdag en zondag de deuren open gehad voor iedereen uit de omgeving. Zaterdagmorgen om 8.00 uur liepen er al zo’n twintig vrijwilligers in en rond de kerk om alles klaar te maken. Het was ouderwets druk en gezellig.

Twintig kramen rond de bekende kerk zorgden voor een prachtige dag met honderden bezoekers. Het publiek genoot eindelijk weer van een uitje en het zonnetje maakte iedereen blij. Paul Dijkzeul, de Santpoortse boer, die met onteigening wordt bedreigd, was ook aanwezig met een kraam en om zijn protest kracht bij te zetten had hij een paar kalfjes meegebracht. Ook Stal Rutte van Hofstede De Kruidberg was aanwezig om het verweer kracht bij te zetten.

Reuring

Er was veel reuring met een rad van fortuin, een geschenkenveiling, bloemstukjes, muzikale optredens, kramen van biologische producten, zoals jam, curiosa, boeken en de drukbezochte klaverjas- en bridgedrive die zondag 9 oktober werd gehouden. Mede dankzij de vele winkeliers en ondernemers uit Santpoort en de Velserbroek, die weer prachtige geschenken beschikbaar hadden gesteld en de fantastische inzet van alle vrijwilligers, is er voor het onderhoud van de Naaldkerk ruim € 11.000,– binnengehaald. De loterij aan het eind van de goederenveiling was spannend en de hoofdprijs, een ‘Romantic hide away’ arrangement voor twee personen op Landgoed Duin & Kruidberg te Santpoort, zorgde veel hilariteit en werd gewonnen door Engelbert Wigchert. Voor prijzen die nog niet in ontvangst zijn genomen kunt u contact opnemen met tel.nr. 06-30548718; het betreft lotnummers: 275 (wit), 749 (groen) en 764 (groen).

Foto onderschrift: Gezelligheid alom op het pinkenweekend bij de Naaldkerk. Foto: Joke van Baekel

Andere berichten

Eerste Kerstdag levende Kerststal in Naaldkerk→

Naaldparochie Santpoort-Noord organiseert seniorenvakantie 2024→

Ruim vijfhonderd euro voor Madras→

Ruim uw boekenkast lekker op en gun uw boeken een tweede leven→


Recent nieuws

  • Broekenactie bij Patrick van Keulen: de tweede voor de halve prijs!
  • Het vertrekpunt van Bram Diepstraten: gevoel voor de mensen om hem heen
  • Veiligheidsrisicogebied rondom wedstrijd tegen FC Emmen
  • Lekkers voor moeders en een gezellige braderie in Centrum IJmuiden
  • Jazz in Driehuizz!
  • Herdenking op Duinhof druk bezocht
  • Nationale Molendag zaterdag 10 mei
  • Loop mee met de Vissenloop IJmuiden! Samen in beweging tegen kanker
  • Wethouder Sander Smeets legt bloemen op oorlogsgraven De Biezen 
  • Tekenen van een defecte lambdasonde: wanneer is vervanging nodig?
  • louislouis verwent Velsen al een jaar
  • Slagerij van Olphen: ‘Het moment om te veranderen was nu’
  • Opening van het vaarseizoen
  • Groen het nieuwe blauw?
  • Vieren van vrijheid in Velsen    
  • Kerkdienst te velde zeer gewaardeerd  
  • Jan Bonekamp voor de 19e keer herdacht op Westerbegraafplaats 
  • Nathanael Korf voorgedragen als nieuwe wethouder in Velsen
  • Dales houdt een pleidooi voor meer menselijkheid en rechtvaardigheid
  • Spreuken die Spreken
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}