Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

WVIJ reikt 28 zwemdiploma’s uit

Door Redactie | 5 november 2020 | Geplaatst in IJmuiden e.o.

IJmuiden – Op zondag 25 oktober hebben onder toeziend oog van een gedelegeerde van de Nationale Raad Zwemveiligheid en de eigen examinator van Watervrienden IJmuiden 28 kinderen afgezwommen voor hun A, B of C diploma. 

Een beetje saai was het wel; geen papa’s en mama’s, broertjes en zusjes, opa’s en oma’s die vanaf de tribune de kinderen vanaf afstand een beetje moed konden toesturen. Niemand om naar te zwaaien.     Vanwege de Covid-19 maatregelen was het niet toegestaan om met publiek af te zwemmen en sommige kinderen hadden het daar best moeilijk mee. 

Om de ouders op afstand mee te laten genieten van het afzwemmen, deelde het kader via Whatsapp korte filmpjes van belangrijke momenten en de huisfotografe heeft weer een enorme hoeveelheid foto’s gemaakt. En samen met alle kinderen en vrijwilligers is er toch een feestje van gemaakt. Alle A-tjes lagen na het diplomazwemmen zelfs onder de ramen te wachten om naar buiten te gaan; het leek wel een schoolreisje. 

Eenmaal buiten werden alle kinderen met een enorm applaus onthaald. Ze hadden het dan ook geweldig gedaan en ook de beoordelaar was tevreden over hoe we het afzwemmen hadden geregeld. 

SONY DSC

Een groot compliment is er ook voor de vrijwilligers die het afzwemmen begeleid hebben. Secretaris Mariska Michel vertelt dat door COVID19 er enorme creativiteit en flexibiliteit nodig is van alle vrijwilligers binnen de vereniging zowel tijdens de lessen en trainingen als nu bij het afzwemmen. Dat is zeker een applaus waard en voor coördinator ZwemABC Sonja Mol is er ook nog een bos bloemen. Sonja is een ware duizendpoot en als coördinator heeft ze ervoor gezorgd dat er wederom afgezwommen kon worden. (Foto boven: Pixabay. Onderste foto: aangeleverd)

Andere berichten

Afzwemfestijn bij Watervrienden IJmuiden→

Diploma zwemmen bij Watervrienden IJmuiden→

Afzwemfestijn bij Watervrienden IJmuiden→

35 kinderen halen hun zwemdiploma→


Recent nieuws

  • Afzwemfestijn bij Watervrienden IJmuiden
  • Hooggespannen verwachtingen voor jubileumeditie Summer Park Sessions
  • Franciscus got Talent!
  • Hoe krijg je als bedrijf voet aan de grond in Duitsland?
  • ‘Wie jarig is trakteert’
  • Tip van de bakker!
  • Gideon Nijemanting lijsttrekker CDA Velsen voor gemeenteraadsverkiezingen 2026
  • Wethouder Sebastian Dinjens stopt in Velsen
  • Velsen krijgt tweede pont: ‘Belangrijke stap voor bereikbaarheid regio’
  • Velsen vanuit de fotografie-leerlingen van het Tender College
  • Zelf zien hoe het duinlandschap herstelt
  • Hart voor kids week: stapelgek op jou!
  • Het orchideeënparadijs ontdekken!
  • Gratis loodvrije producten voor zeevissers
  • Een lach en een traan bij het NK trampolinespringen
  • Filmprogramma Haventheater IJmuiden
  • Huttenbouw Velserbroek staat weer voor de deur
  • ‘Let’s Dance’ van DanceWorks Velsen in het Haventheater
  • Bibliotheek Velsen biedt jongeren tot 28 jaar gratis abonnement aan
  • Droom van vijf fietsvrienden komt uit op de langste dag van het jaar
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}