Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Woningbedrijf Velsen koopt 72 sociale huurappartementen

Door Redactie | 13 januari 2023 | Geplaatst in Santpoort e.o.

Velsen – Op donderdag 5 januari ondertekenden Woningbedrijf Velsen en CV De Hofgeester Gronden, een samenwerking van ontwikkelende bouwer HBB Groep en Holleman Santpoort Bouwgroep, de koopovereenkomst voor 72 sociale huurappartementen in nieuwbouwproject Hofgeest Buiten in Velserbroek. Hiermee voegt Woningbedrijf Velsen betaalbare en duurzame woningen toe aan haar voorraad. In de nieuwe woonwijk worden in totaal 242 nieuwe woningen door HBB Groep gerealiseerd.

In bijzijn van wethouder Smeets hebben Tamar Hagbi, directeur bestuurder Woningbedrijf Velsen, Martijn van de Poll en Cees van der Horst, directie van CV De Hofgeester Gronden en Nick Jaring, Directeur bedrijfsvoering HBB Groep, de overeenkomsten getekend.

Tamar: ,,De voornaamste reden voor de aankoop is de enorme druk op de sociale huurwoningmarkt iets te verlichten. Ook biedt de samenwerking met HBB Groep de mogelijkheid om onze gewenste vernieuwing in de gemeente Velsen verder vorm te geven.”

Martijn van de Poll over de samenwerking: ,,Hiermee zetten we een mooie stap in de ontwikkeling en realisatie van Hofgeest Buiten. De bouw krijgt steeds meer vorm en we houden goed tempo om betaalbare en energiezuinige woningen toe te voegen aan Velserbroek.”

Oplevering nieuwbouwproject Hofgeest Buiten

Naar verwachting worden de eerste woningen van Hofgeest Buiten in het derde kwartaal van 2023 opgeleverd. De laatste woningen worden naar verwachting in het eerste kwartaal van 2025 opgeleverd. In de tweede fase van Hofgeest Buiten zijn nog enkele woningen beschikbaar.

Kwaliteit van wonen

Bij het ontwerp van de wijk is er veel aandacht voor de kwaliteit van wonen en duurzaamheid. Het buitenleven staat centraal met ruime tuinen, veel openbaar groen en zo min mogelijk auto’s in het directe straatbeeld.

Fotobijschrift: Foto: In het bijzijn van wethouder Smeets tekenen Woningbedrijf Velsen en CV De Hofgeester Gronden de koopovereenkomst. Foto: aangeleverd

Andere berichten

Overdracht Huis ter Hagen van Woningbedrijf Velsen naar Zorgbalans een feit→

Leerlingen Het Molenduin op bliksemstage bij Woningbedrijf Velsen→

Eric Nagengast nieuwe directeur-bestuurder Woningbedrijf Velsen→

Maarten van Gessel twee maanden interim-bestuurder bij Woningbedrijf Velsen→


Recent nieuws

  • Sport- en Cultuurmarkt in Stadspark samen met open huis Kuba Moskee IJmuiden
  • Jan Bakker brengt lijvig werk over 65 jaar popmuziek uit
  • De kriebels van Boer & Markt Santpoort
  • Havenfestival viert jubileum van IJmuiden met groots maritiem en cultureel programma
  • Terrasvogels kijkt terug op geslaagd JO7 toernooi
  • Bij de redactie aan tafel: Lorenzo Piroddi
  • Vrije inloop bij de Odd Fellows in Velsen
  • Jongeren onder het genot van een pizzapunt in gesprek met gemeenteraad
  • Tentoonstelling FEMICIDE op Plein 1945
  • Sterk Bakkie in Velserbroek: koffie en een goed gesprek
  • Verdeling woonruimte in Velsen: gericht beleid werpt vruchten af
  • Tijdelijke verlichting Kanaaldijk en Sluisplein
  • Column Hospice De Heideberg: Warme ondersteuning thuis
  • Boa’s in de IJmond gaan nauwer samenwerken
  • Wisseling van de wacht bij de ‘huiskamer van Bloemendaal’: feestweek met muziek en bingo
  • Zwemvereniging Watervrienden IJmuiden bestaat 50 jaar
  • Dorpsfeest Velsen-Noord belooft weer een groots weekend te worden
  • Typisch IJmuiden: glazen vissen uit de muur
  • Een inspirerend concert van Greatly Blessed in IJmuiden
  • Showcase bij Musical Academy Velsen
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
  • Beheer opties
  • Beheer diensten
  • Beheer {vendor_count} leveranciers
  • Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
  • {title}
  • {title}
  • {title}