Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy
SC Telstar

Telstar en vol(ler) stadion

Door Redactie | 17 juli 2020 | Geplaatst in IJmuiden e.o., Santpoort e.o.

Het is (nog) leeg, stil en saai. ,,Door de plotselinge stop van de competities in Nederland door de epidemie hebben wij jullie maandenlang moeten missen”, aldus een bericht van Telstar. Het einde van de periode zonder voetbal is in zicht. Op 20 juli start Telstar de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Er staat een flink aantal oefenwedstrijden gepland en sinds deze week is het protocol om de stadions weer vol(ler) te krijgen gedeeld met alle clubs. ,,Graag brengen wij jullie op de hoogte van een aantal eerste conclusies:

• In eerste aanzet kunnen en mogen de wedstrijden van Telstar alleen bezocht worden door geregistreerde bezoekers. In dit geval gaat het om supporters die in het bezit zijn van een Support’63 kaart. Deze kaart geeft geen toegang tot de wedstrijd(!), maar geeft u wel het recht om straks een kaart te kopen voor de beperkte capaciteit. Zorg er dus voor dat u deze Support’63 kaart koopt. U steunt daarmee de club, maar weet ook dat u straks wel de mogelijkheid heeft om kaarten te kopen voor de wedstrijden. Deze is te koop via www.support63.nl

• Wij zijn druk bezig met het exact bepalen van de capaciteit. Hierbij hebben wij diverse scenario’s (zelfde huishoudens, mogelijkheden om de staantribunes tijdelijk om te turnen naar tribunes met stoeltjes, personen onder de 18 jaar etc.) die wij hanteren om zodoende tot een reëel beeld te komen en de beperkte capaciteit zo optimaal mogelijk te benutten.

• Telstar heeft nog altijd de intentie om een tijdelijke extra tribune aan de Noordzijde te plaatsen, vergelijkbaar met de tribune zoals in de bekerwedstrijd tegen Ajax. Deze extra tribune gaat voor meer capaciteit zorgen in het stadion. Momenteel lopen de diverse aanvragen voor vergunningen. Hier hebben wij dus geen zekerheid over. Door het niet toelaten van het uitpubliek (volgens het protocol) zijn er ook aan de zuid-zijde extra mogelijkheden tot het plaatsen van stoelen. Ook deze optie wordt momenteel uitvoerig bekeken.

• De komende periode zullen wij met verschillende organisaties gesprekken voeren over hoe wij de komende periode gezamenlijk er voor kunnen zorgen dat een bezoek aan de Witte Leeuwen een feest blijft. Bij deze gesprekken zal ook een delegatie van onze supporters aanwezig zijn.

• Het advies van de KNVB in samenspraak met de overheden is om voor 1 augustus geen publiek toe te laten bij (oefen)wedstrijden. Wij zullen de komende week bekijken of het mogelijk is om tijdens de oefenwedstrijden in het Telstar Stadion publiek toe te laten en hoe de distributie omtrent deze kaarten zal verlopen. Wij vragen hiervoor jullie geduld en medewerking.

• Supporters die in het bezit zijn van een Support’63 kaart worden binnenkort geïnformeerd over de mogelijkheden tot het kopen van kaarten.

Wij zijn ons er van bewust dat het hele protocol afhankelijk is van de situatie in Nederland, en dat de gezondheid altijd op de eerste plaats staat. Daarin doen wij ook een dringend beroep op u om er gezamenlijk voor te zorgen dat wij de wedstrijden kunnen blijven bezoeken en snel door kunnen naar een vol(ler) stadion! 

Wij zullen iedereen de komende periode blijven informeren over de (on)mogelijkheden.” (Foto: eigen)

Andere berichten

Restantenmarkt bij van Delden Mode dus sla je slag!→

Back to School→

Paddenpoelen herstellen in IJmuiden!→

Afwisselend werk en volop dynamiek bij Van der Valk Taxiservice→


Recent nieuws

  • Restantenmarkt bij van Delden Mode dus sla je slag!
  • Back to School
  • Paddenpoelen herstellen in IJmuiden!
  • Afwisselend werk en volop dynamiek bij Van der Valk Taxiservice
  • Hier in Velsen wordt de zomer afgetopt met Summer Park Sessions
  • Expositie Hasan Abasnejad in ’t Mosterdzaadje
  • ‘Ik wil dat ze gewoon kind kunnen zijn’
  • PvdA en GroenLinks Velsen trappen campagne af
  • Speelochtend bij Waldorf aan Zee voor peuters van 3 jaar
  • Buurtvergroeners gezocht
  • Open Monumentendag: vier rondleidingen in Oud Velsen
  • Samen mozaïeken in Santpoort-Zuid
  • Gieteling Open Zomereditie: inschrijving open
  • Zomerpret Velsen 2025 eindigt met lekker slotfeest vol spel & sport
  • Wil jij een rol spelen in de geschiedenis van het Noordzeekanaal?
  • Socius maakt zich sterk voor sociaal werk
  • VSV ontvangt voor 3000 euro aan nieuwe ballen van Club van 100
  • Vrouwen en mannen zijn gelijk. Waarom voelt een vrouw zich dan vaker onveilig?
  • Ontdek hoe makkelijk en voordelig reizen met de bus kan zijn!
  • Welkom in Zeedierenland
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}