Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

SportCity nieuwe hoofdsponsor Telstar Vrouwen

Door Redactie | 15 september 2022 | Geplaatst in IJmuiden e.o.

Velsen – Per direct verbindt SportCity zich aan Telstar Vrouwen. Rohit Gulati, directeur SportCity en Anton Jansen, medeoprichter van Telstar Vrouwen vonden elkaar in het voorjaar in hun enthousiasme voor de sportieve ontwikkeling van het vrouwenvoetbal. Afgelopen week hebben Telstar en SportCity hun samenwerking vastgelegd. Hierbij wordt de landelijke fitnessketen tot en met het seizoen 2024-2025 hoofdsponsor van de Witte Leeuwinnen. SportCity zal schitteren op zowel de thuis- als uitshirts van Telstar Vrouwen.

Telstar Vrouwen geeft jonge meiden een voetbaldroom, een kans om de top te bereiken. De eerste droom is waargemaakt: een plek in de Vrouwen Eredivisie. Yvonne van Gennip, voorzitter Telstar Vrouwen: ,,Ik ben ontzettend blij dat wij deze mooie samenwerking mogen presenteren. We zijn ervan overtuigd dat wij elkaars sportieve visie gaan versterken de komende jaren.”

Op naar het linkerrijtje!

Rohit Gulati: ,,We zijn heel blij dat we de Witte Leeuwinnen kunnen steunen in hun stap naar de Eredivisie. Ze hebben hard gewerkt om dit te bereiken. Net als Telstar werken we bij SportCity elke dag om onze leden zich beter te laten voelen, zowel fysiek als mentaal. Dat doen we in onze clubs, echte lokale communities, en ook thuis. We kijken uit naar een sportieve samenwerking die verder gaat dan alleen maar een sponsorcontract. Veel succes Leeuwinnen, op naar het linkerrijtje!”

Jeugdopleiding

Uitslagen zaterdag 10 september: Hercules O21 – Telstar O21: 2-3 Hercules O18 – Telstar O18: 4-7 Telstar O16 – Fortuna Wormerveer O16: 2-2

Programma zaterdag 17 september: Telstar O21 – Argon O21, aftrap 14.30u, locatie BUKO stadion.

Telstar O18 – Zeeburgia O18, aftrap 12.00u, locatie Sportpark Zeewijk (IJVV Stormvogels).

FC Emmen O16 – Telstar O16 aftrap 12.15u, locatie De Oude Meerdijk (Emmen).

Foto- onderschrift: . Afgelopen week hebben Telstar en SportCity hun samenwerking vastgelegd.

Foto: aangeleverd

Andere berichten

Burgemeester Frank Dales reikt Koninklijke Onderscheiding uit aan Steef Hammerstein→

‘Echt grote mensen worden nooit oud’→

Nomineer een fan die het verdient→

Telstar breidt uit met O15- team→


Recent nieuws

  • Ontmoeten, bewegen en beleven op de Seniorenmarkt
  • Van de heide tot de haven
  • Heel Velsen Leest
  • Gemeente moet leegstand actief tegengaan
  • Woningbedrijf Velsen bedankt actieve huurders tijdens bijeenkomst in Telstar Stadion
  • Duo Antima en Italiaans pianist
  • Mike’s Bloemenhoek fleurt alles en iedereen op
  • Valentijnswandeling voor singles
  • Voor het CDA gaat politiek niet over systemen, maar over mensen: zorgen voor elkaar, een betrouwbare en menselijke overheid en buurten waar veiligheid en samenhang hand in hand gaan
  • Gratis lid van de bibliotheek en onderwijs op maat
  • Bedrijven gezocht voor deelname aan ‘On Stage’
  • Liberaal Blauw officieel toegelaten tot gemeenteraadsverkiezingen Velsen
  • GroenLinks kiest voor vertrouwen in mensen en voor sport en cultuur
  • Naar het schoolbal met Unidos
  • Filmprogramma Haventheater IJmuiden
  • Muzikale bingo met Wilhelmus, de Oranje Man
  • Winnares Harelbeekse poëziewedstrijd Katharina Schippers
  • Van IJmuiden naar de Noordoostpolder
  • Vandaag in het duin
  • Santpoort Response Team (SRT) moet bijdragen aan veiligheid
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
  • Beheer opties
  • Beheer diensten
  • Beheer {vendor_count} leveranciers
  • Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
  • {title}
  • {title}
  • {title}