Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Speelotheek Mama Mia viert 20 jarig jubileum op nieuwe locatie

Door Redactie | 4 september 2021 | Geplaatst in IJmuiden e.o., Santpoort e.o.

Velsen – In Velserbroek viert speelotheek Mama Mia haar 20-jarig bestaan. En nog steeds zijn er mensen die zich afvragen; Een speelotheek? Wat is dat eigenlijk? In een tijd waarin het delen van spullen steeds normaler wordt en ontspullen super hip is, past de speelotheek precies in dit moderne plaatje.

Speelgoed in alle soorten en maten, voor iedere leeftijd is er iets aanwezig. Houten speelgoed, mooie smartgames, Legosets, Playmobil en Duplo. Buitenspeelgoed, verkleedkleding en zelfs fietsjes en een skelter. Ook aan oudere kinderen en volwassenen is gedacht: je vindt hier uitdagende puzzels en mooie gezelschapsspellen.

Hoe fijn is dat, nieuw speelgoed voor je kind en na drie weken is het gewoon weer uit je huis vandaan. Voor veel ouders zal dit als muziek in de oren klinken. Maar ook voor opa’s en oma’s, gastouders en leerkrachten, is de speelotheek een uitkomst. Iedere keer als de kinderen of kleinkinderen er zijn, heb je speelgoed in huis zonder dat je het hoeft aan te schaffen. 

Voor maar €27,50 per jaar mag je drie items per keer voor drie weken lenen.

De spelotheek wordt gerund door vrijwilligers. Zij zijn de afgelopen maanden heel druk geweest met de verhuizing van de complete speelotheek. Vanaf nu zijn de ruim 1500 (!) stuks speelgoed te vinden in jongerencentrum de Koe, aan de Zadelmakersstraat in Velserbroek.

De openingstijden van de speelotheek zijn: maandagavond 19.30-20.30, dinsdagochtend van 10.15- 11.15 en woensdagmiddag van 14.30 – 16.00

Om de speelotheek draaiend te kunnen houden worden er dringend nieuwe vrijwilligers gezocht. Dus heb je minstens 1 keer per maand een uurtje over en wil je onderdeel worden van deze manier van duurzaam spelen, heel graag. Je kunt contact opnemen via Mamamia@welzijnvelsen.nl.

Foto: Pixabay

Andere berichten

Hoofdprogrammering Summer Park Sessions bekend→

Uitslag verkiezingen Velsen: grote winst voor Forum voor Democratie→

Gloednieuwe elektrische fietsen dankzij de Postcode Loterij→

Pianorecital rond werk van Robert en Clara Schumann→


Recent nieuws

  • Hoofdprogrammering Summer Park Sessions bekend
  • Uitslag verkiezingen Velsen: grote winst voor Forum voor Democratie
  • Gloednieuwe elektrische fietsen dankzij de Postcode Loterij
  • Broedseizoen gestart: blijf in Nationaal Park Zuid-Kennemerland op de paden
  • Pianorecital rond werk van Robert en Clara Schumann
  • Zwemlessen met instructies in het Farsi
  • Gemeenteraadsverkiezingen 2026: burgemeester Frank Dales brengt zijn stem uit
  • Jaarlijkse schrijversavond op het Felisenum
  • 45 Jaar De Groenhoek: hoe het was en hoe het is
  • Iftar in Haventheater mooie gelegenheid voor ontmoeting en inspiratie
  • Oproep: Wie weet meer over de aanleg van de Haringhaven in de jaren 20?
  • Breder leren op basisschool Waldorf aan Zee
  • Echtpaar Van Vliet-Drijver 65 jaar getrouwd
  • Regenboog Stembusakkoord ondertekend door zes lokale politieke partijen
  • Met de opening van ijssalon Bonasera voelt het pas echt als lente
  • Pluk de lente op de Kennemerlaan
  • Dani beleeft de dag van zijn leven bij Ajax
  • Talenten vol energie bij DanceWorks Velsen
  • Goed leren zwemmen doe je bij de Velser Zwemvereniging
  • Brand in kamer van woonzorgcentrum Breezicht
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
  • Beheer opties
  • Beheer diensten
  • Beheer {vendor_count} leveranciers
  • Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
  • {title}
  • {title}
  • {title}